Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhesen nem mozog...

23 hetes terhesen nem mozog eleget?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem mozog eleget a kisbabám. Előző terhességemnél ilyenkor már bőven érezte apuka a pici mozgását. Most meg én is alig érzem. 😔

Úgy érzem néha, mintha nem is lennék terhes, az oldalasan hasonfekvés is kényelmes még. Kb 5-6 kilóval vagyok most több, mint az előző terhességnél. Ugye nincs baja a kicsinek?


2021. szept. 8. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol helyezkedik el a lepényed? Nekem első babánál hátsó fali volt, ott nagyon intenzív volt a mozgás.

Most mellső falon tapad a lepény, egész terhesség alatt gyengébb a magzatmozgás. Teljesen máshogy érzem.

38+6hetes kismama

2021. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hol tapadt meg a méhlepény?

Én 24 hetes vagyok, és a melleimtől nem látom a hasam. Simán elfelejtem, hogy terhes vagyok.

2021. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!