Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy sem ?

Figyelt kérdés

Sziasztok Csináltam 3 tesztet mind a 3 teszten halványan kijött a pozitív .


Viszont a digitális teszt ami elvileg megmutatja hanyadik hétben is vagyok az negatív lett. Most akkor terhes vagyok vagy mégse ? mind a 4 tesztet egy napon csináltam nem tudom ez befolyásol e valamit .



2021. szept. 14. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mikor volt az utolsó mensid? Felesleges egy nap 3 tesztet csinálni, várj 2-4 napot mert 2 naponta emelkedik, és akkor próbáld meg mert így nincs értelme. Lehet hogy terhes vagy, csak a rendes teszt 10-es érzékenységű, a digitális meg 25-ös.
2021. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos hormon zavaros vagyok előtte kb 1-2 héttel pecsételésem volt viszont legutóbb mikor rendesen meg is volt az július 15.környékén volt .
2021. szept. 14. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A digitálist akkor érdemes ellőni, amikor már jópár napja késik, nagyon halvány tesztcsík után semmiképpen. Már ha az embernek nincs egy rakás pénze, amit szívesen kidob. :)

Figyelj magadra, 2 naponta tesztelj és majd látod hogyan haladnak előre a dolgok.

2021. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha az utolso menstruáciod elmaradt akkro tesztel jcsak 2-3-4-5 nap után.nőggyogyász kivizsgál gyoygszert és kezelsét ad hormon problémákra
2021. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ugye bár sose tudom mikor jön meg így nem mondhatom hogy késik . igazából úgy indult együtt voltam a barátommal és elmentem nőgyógyászhoz esemény utániért ott volt az első teszt ami pozitív lett és még utána 2 csináltam otthol ami halványan lett pozitiv. ezért nem is értem hogy most mi lehet .
2021. szept. 14. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát jól értem hogy te nem is akarod a babát, bevetted az aktus után az esemény utánit, vagy mikor?
2021. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem nem vettem be mivel ott csináltak egy tesztet és pozitív lett ezért nem adhattak gyógyszert már nekem .
2021. szept. 14. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Esemény után pár órával már -pozitív lett?

Vagy volt más esemény amin szinten nem volt védekezés? Kérdezzem miért vagy feles?

2021. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég érdekesen hangzik.
2021. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen volt más esemény előtte ahol szintén nem védekeztünk de az nem tartott végig csak pár húzásig volt bent .
2021. szept. 15. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!