Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+0 hetesen 10mm petezsák?

6+0 hetesen 10mm petezsák?

Figyelt kérdés

A menstruáció szerint szombaton voltam 6+0 hetes. A doki 10mm-es petezsákot látott. Aggódom, hogy ez gond. Szerinte lehet csúszás a beágyazódásban és az ovuban is. Tudom, hogy középidőben fogant merr ovuteszteltem. Szerintetek ez gond, hogy még csak ekkora?

2014ben volt egy missed ab üres petezsak miatt. Azóta van 2 egészséges lányom. 3 és 6 évesek. Várjuk nagyon a kistesót.



2021. szept. 15. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Azzal még nincs is gond, hogy ekkora a petezsák, igaz nekem ekkorára azt mondták, ez olyan 5.hét elejének felel meg.


De 10mm, vagy afelett már egy szikhólyagnak láthatóan látszania kellene.


Engem októberben műtöttek emiatt...

2021. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mondott a doki semmit.

Azt mondta ne aggódjak. De félek, annyi rosszat olvastam már.

2021. szept. 15. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ezeket mondta, majd hozzátette nekem is, hogy ne aggódjak, majd 1 hét múlva megtudjuk mi lesz.


Műtét lett.


1voltam

2021. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hét 4 naposan volt ekkora petezsakom, szikhólyaggal. De ez még azért nem reménytelen, napok is számítanak! Drukkolok!
2021. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5+3-nál volt nekem ekkora, szikhólyaggal. De ez csak 3 nap eltérés, hátha rendben lesz.
2021. szept. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi lett veled kedves kérdező?🥰
2021. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2022. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!