Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki Rivotrilt...

Szedett valaki Rivotrilt várandóssága alatt? Már szült édesanyák válaszait várom.

Figyelt kérdés
Olyanok válaszait várom, akiknek már megszületett a gyermeke. Mekkora dózisban szedted? Egészséges lett a baba? Később volt valami betudható a Rivotrilnak?

2021. szept. 16. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha már nyugtatót kell szedni valamiért, oda eléggé nem kéne gyerek...
2021. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szedett valaki Rivotrilt várandóssága alatt? Mekkora dózisban szedted? Egészséges lett a baba? Később volt valami betudható a Rivotrilnak?


1# Melyik kérdésre válaszoltál? 👏


Vannak emberek, akik a konkrét kérdés/kérdések megválaszolása helyett inkább véleményt alkotnak.. de ki kérte? Én nem.. Ha nem tudsz érdemi választ adni a kérdésre, akkor legközelebb inkább görgess tovább.


Talán a Te fajtád miatt van szüksége egyes embereknek nyugtatóra. 😀

2021. szept. 16. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Erre a kérdésre énis kivancsi vagyok.. De én nem rivotrilt hanem mirzatent szedek melle frontint, de nem nagy dozisban, és ha lehet nem veszem be, probálom csokkenteni az adagot.. Panikbetegseg miatt, de én 5 hetes vltam uh, doki azt mondta szedhetem, most vagyok 6 hetes.. pszihiáterem is mondta nyilván konzultáltam velük.. Nem egy olyan kismama van..


1#es

Aki cukor beteg, vérnyomas problémás, vagy epilepsziás ugyan ugy gyogyszert szednek.. Akkor ne szaporodjon senki?

Dr Czeizel professzor nyilatkozott videoban keress rá... Olyannak nem Kene szaporodnia mint neked

2021. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Igaz én nem rovotrilt hanem frontint szedtem a terhességem végén, napi 2x0,25mgot 4 hétig (apa hűtlen volt és kiakadtam)


Nem tudom van e koze hozzá de adhd a gyermekem.


Barátnőm a migrenjere egyedül rivotrilt tud szedni évtizedek óta, 4 gyerekből a harmadiknak a bal kézen két ujj van, nem tudni van-e köze a gyógyszerhez.

2021. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a adhd?
2021. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelemhianyos hiperaktivitás zavar
2021. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
És ezt ki növi, vagy kezelhető?
2021. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem növi ki és nem igen kezelhető. Nyilván segítség akad, sok helyen támogatják az adhds gyerekeket. Csak a megfelelő elfogado támogató környezet kell hozzá
2021. szept. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Terhesség alatt normális, felelős szülő nem szed semmilyen gyógyszert. Főleg nem nyugtatót. Ott van nyugtatónak a baba a pocakban. Aki meg megnyomorítja a saját gyerekét végtag hiánnyal, adhd-val és társai, azokat egy életre el kéne kötni! Méghogy nincs köze a gyógyszereknek a gyerek betegségeire! Dehogyis nincs!

Az egyikőtök gyereke neki köszönheti hogy az egyik keze nyomorék az ujjak hiánya miatt, a másikótoké meg az adhd-t köszönheti a hülye anyjának! Szegény gyerekek!

2022. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7 és 8


Kezelheto csak nehezen. Spec suliba jár a gyerek, most kapott gyógyszert hogy tudjon figyelnk, azzal jól funkcionál.

2022. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!