Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a plusz kg...

Mi a különbség a plusz kg miatti has és a terhes has között? Honnan gömbölyödik, kemény, puha, be lehet húzni, s ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhes hasat tuti nem lehet behúzni :-) alulról gömbölyödik.
2010. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lassan 14 hetesen alul, legalul, szeméremcsont felett kezd dudorodni, keményebb, és nem lehet behúzni.


Mindig legalulról gömbölyödik, és szerintem kizárt, hogy behúzható... :D

2010. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szóval először a szeméremcsont fölött kezd nőni, s azután a köldöknél? s lehet érezni szabad kézzel valamit a szeméremcsont fölött?
2010. aug. 31. 17:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A mehed lentrol felfele no es igen kemeny tud lenni (nem a kemenyedesrol beszelek, az szinte mint a beton), sokkal masabb allagu, mint a hajacska, vagy csak siman a beles pocak.

Mivel lentrol no, igy igen, eloszor a szemerem domb felett kezd gombolyodni (kb a 12. heten hagyja el a vonalat) es halad felfele a koldokhoz, ugy emlekszem, hogy 20. het korul jart a koldoknel, vagy kicsit kesobb. Viszont a mehed tolja fel folyamatosan a beleket, gyomrot, igy felette is gombolyodhet, de mas a tapintasa, ki lehet tapogatni, hogy meddig tart a meh, mikor jon mas.

A 12-14. hetig igen erosen puffadhatsz is, attol is lehet pocak, meg mar attol is, hogy a terhesseg tudataban mi nok mar nem befele huzzuk a pocakot, amibol addig lapos hasat kivantunk csinalni, hanem elengedjuk magunkat esetleg direkt ki is nyomjuk. Legalabbis sok ilyet lattam. Ettol fuggetlenul a terhesseg elso harmadaban keletkezo pocak meg nem a baba, o meg kicsit lentebb van.

2010. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok ,és be tudom húzni. Persze nem teljesen, de annyit tudok rajta behúzni, mint terhesség előtt. Csak most nem lapos lesz, hanem csak valamivel kisebb.
2010. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Amit be tudsz húzni az a plusz kilók. A terhes hasat nem lehet behúzni, csak ha egy kis háj is van rajta, esetleg azt!
2010. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elején 6 hetes korig puffadt voltam, most 12 hetes és simán be tudom húzni a hasam! nem hájas, csak alulról kezd gömbölyödni!!! +2 kg eddig
2010. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó előtti! A hájban nincs izom (az zsírszövet) Csak az izom képes összehúzódni és elernyedni.
2010. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van az izom tud csak összehúzódni, de ha a hasfalad már kinyomja a méhed azt a részt nem tudod behúzni. Ugyanis ha tudnád befolyásolni a méhet összehúzódását akkor szülnél amikor csak akarnál :D
2010. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mikortól nem lehet behúzni?
2014. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!