Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez? És Debrecenben...

Hogy is van ez? És Debrecenben melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Szóval a (magán) nőgyógyászom rendellenességet talált a 16. héten ultrahangon. Ő azt mondta, hogy a 19. héten menjek a genetikai UH-ra, ami ami az október 11.-ei héten lenne. Következő (október 18.-ai) héten kell visszamennem a nőgyógyászhoz.


Én szeretnék még egy + 4D ultrahangot (ez külső rendellenesség, aminek elméletileg látszódnia kell ultrahangon is). Szeretnék elmenni a genetikai UH-ra a kórházba 19 hetesen, viszont még nődoki előtt a 4D-re is. Ha 18. hetesen elmegyek 4D-re, akkor nem fogják genetikai UH-nak venni? Attól még mehetek 19 hetesen a genetikaira a kórházba?(bocsi a tudatlanságomért) vagy kell mondani a 4D-n, hogy ezt nem a genetikainak szeretném?


Másik kérdésem, hogy tudnátok segíteni abban, hogy melyik a legjobb ilyen 4D-s ultrahang Debrecenben?



2021. szept. 21. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ha elmész 4Dre magánba, a kötelező genetikain a kórházba senki nem fogja kérdezni, neked se kell mondani. Te csak azért mész, hogy minden rendben van e. Babamozira is elmegy az ember de attól ugyanúgy megvan a kötelező.

Én a Szent Anna utcán voltam a 4D ultrahand magánrendelőben. Árban kb a legolcsóbb, jó fél óra a vizsgálat, sok képet csinál, ártól függ, hogy megkapod e az összeset vagy csak egyet, esetleg a videót is.

2021. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
A Szent Anna utcát javasolnám én is. Igaz nem terhesség, hanem más nőgyógyászati gond miatt voltam ott többször és mindig nagyon korrektek voltak.
2021. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

A 4D-snél gondoltam, hogy kell-e mondani, de úgy látom itt (a Szent Anna utcainál) pl. van ilyen, hogy Ultrahang csomag - ez akkor sima ultrahang (van külön 12 hetes ultrahang csomag).

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

2021. szept. 23. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!