Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja a nögyógyászom,...

Miért mondja a nögyógyászom, hogy ha idő előtt nyílik a méhszájam az mindenképpen vérezni fog, ha mindenhol azt olvasom hogy észrevétlenül nyílik ki? Most akkor melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem vérzett. Pedig amikor mentem 37.héten ctg-re és megvizsgált a doki már 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj.
2021. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy vérzik mindenképpen...
2021. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

A hugom vérzett is rendesen de neki megrepedt a méhe és császár után varrni kellett neki.

Akkor azt mondta a dokija, hogy nem normális ha vérzel hiába nyílik a méhszáj.

1-es.

2021. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem se vérzett. 28 hétre szültem 😑
2021. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es. Bocsánat az Offért. 28.hetre született a babad? Megkérdezhetem mi volt az oka? Hogy zajlott a szülés és az utána levő napok-hetek. Hogy van a kicsi?

Most várom a 3.babat és pont 28 hetes vagyok. Tegnap már annyira keményedett ( és fajt is ) a hasam hogy azt hittem szülni fogok... végül elmúlt ma már jól vagyok, de 2 naponta ez van. Felek hogy nyílik a mehszaj.

2021. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor vérzik, akkor már késő... Nekem volt középidőn túli (23. hét vége) vetélésem, mire megjelent az első csepp vér, kinyílt a belső méhszáj is, így nem tudták az orvosok megállítani a folyamatot, 24 órán belül megszültem.
2021. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel akart megnyugtatni. Minden bizonnyal azt látja rajtad, hogy ezen idegeskedsz és gondolta, hogy ezzel el tudja terelni a gondolataidat.
2021. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vagy nem. Kedves 6.

3.gyermekemnél 26.héten volt tágulásos vérzésem 2x is. Külső és középső részig 1 ujjnyi.

A kórházban az égadta világon semmit se csináltak, mert az első doki konkrétan hülyének nézett mondván biztos nem tudtam eldönteni honnan vérzek (bélgyulladásos vagyok és épp gyulladásban voltam) mire beértem 2 óra múlva már semmi sem volt.

Felvettek az osztályra aztán 2 nap múlva megint elkezdtem vérezni, akkor már elhitték. Ettől függetlenül 38.héten császároztak. Nem kaptam semmit,a saját magnéziumomon kívűl meg, hogy pihentem 10 napot bent.


De amúgy az első terhességemet végig véreztem, a másodikat félidőig.

2021. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 egyik nap furcsa, addig nem tapasztalt fájdalmat, görcsöt éreztem. Vettem be extra magnéziumot, fájdalomcsillapítót de nem használt. Mire pár órával később kórházba kerültem már 3 ujjnyira nyitva voltam és minden igyekezetük ellenére sem tudták visszatartani szóval sürgősségi császárra vittek azonnal. A baba a pic-re került de a szakemberek gondos munkája ellenére sem sikerült őt életben tartani pár napnál tovább. Légzés elégtelenség és keringés összeomlás miatt halt meg. Tudom, hogy ott minden tőlük telhetőt megtettek. Nem tudom pontosan, hogy miért indult be akkor. Azóta volt már egy egészséges terhességem. A kiírt idő előtt 1 héttel született a fiam.
2021. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem vérzett, fájásaim voltak, mire beértünk a kórházba 5 centire voltam kitágulva, pedig semmit nem éreztem.
2021. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!