Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5.héttől barna,majd...

Már 5.héttől barna,majd rózsaszín 1 napig,és folytatja barna folyás.Rettenetesen elvagyok keseredve.Most vagyok 6.hétben.Csak 1 hét múlva vár a dokim.13mm-es petezsák volt látható méhen belül.Valaki tapasztalt már hasonlót úgy hogy jól végződött?

Figyelt kérdés

Már kb. 10 napja barna folyásom van.Nem nagy mennyiségben,olyan pisilés után törlés mennyiségü.

5.héten azonnal megjelentem a dokimnál,aki fel is írt 3x200-as utrogestant.A méhszájam zárt,görcs nem volt,így megnyugtatott ez még így nem baj.De azonnal keressem ha elenk piros verzes lépne fel.Szépen kitartóan alkalmazom hüvelyen keresztül a kúpot.van hogy szépen enyhül,van hogy vissza tér :( Mikor van lehetőségem fekszem,de mivel dolgozom még,így ez csak max 40%-30% os napközben (a pihenés,fekvés)Tegnap este nagyon kiborultam.Már rózsaszínesre váltott 😢 Csak holnap tudom hívni az orvosomat.Ma pedig egész nap újra világos tejcsoki színű (bocs a hasonlatér) Görcsölés tegnap este pici volt.Nagyon enyhe.Ma már szinte semmi.Derekam fáj csak.Annyi minden rosszat olvastam már itt a neten,hogy nagyon félek.A tegnap estét végig sírtam,kb.lelkileg at is éltem a vetélést.Szerintetek nagy a baj?



2021. szept. 26. 10:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mért nem veaz táppénzre?
2021. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vérzéssel táppénzre kellett volna menni. Egyébként 50-50 sajnos. A derékfájás vérzéssel nem igazán bíztató jel. 😔
2021. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondták, amíg nincs görcs, piros vérzes, addig baj nem lehet. Hát megcáfolnam.


Én az első percben táppénzre vetettem volna magam...

2021. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jogos a táppénzzel kapcs. Sajnos ha elmegyek,már vissza nem vesznek ha ne adja Isten nem úgy alakulnak a dolgok.Az pedig nagy luxus lenne ha félvállról venném az én helyzetemben.A főnököm folyamatos lelki terror alatt tart hogy ha elmegyek kirúg táppénz alatt.Bár ezt nem tudom hogy,meg borzalom tudom,de ez a nő ilyen.Pedig ő is anya.De egy pénzéhes ...... Arra gondoltam maradnék amíg nem küld a doki,vagy javasolja.
2021. szept. 26. 11:12
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... mindenre szükséged van, csak arra nem, hogy még stresszeljenek is a munkahelyeden. Táppénz alatt nem rúghat ki és várandósan sem. Az más kérdés, hogyha máshogy alakulna, akkor valószínű majd akkor teszi ki a szűrödet.

Kérd ki az orvosod véleményét, de szerintem jót tenne a pihenő.

És nyugodj meg, próbálj pozitívan gondolkozni. A kétségbeesés nem segít rajtatok.

Próbálj kapcsolatot teremteni a magzatoddal lelki síkon. Nekem ez segít megnyugodni. Tudom ez így furán hangzik, de nem lehet minden ésszel és kemikáliákkal megoldani. Egyszerűen el kell fogadni, hogy ha nem marad veletek, annak oka van. Lehet, hogy titeket óv meg valami sokkal nehezebb feladattól, mint az elengedés.

A legtöbb amit tehetsz, hogy megnyugodsz, pihensz, sétálsz a friss levegőn, hogy ne csavarodj be, mély levegők, egészségesen élsz és hiszel magatokban.

2021. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ!pont erre van szükségem!Szerencsére otthon már tudok pihenni.Amit tehetek amint hazaérek fürdés,fekvés.Aztán lépek a táppénz ügyében.Holnap doki!Remélem fogad🙏1 hét múlva vár 7.héten
2021. szept. 26. 11:34
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok hogy minden rendben legyen! Nálam sajnos 5 hetesen egyik reggel derekfajas jelentkezett, alig tudtam elmenni dolgozni, aztán nap, közben semmi , este hazaertem, vilagosbarna folyás, azonnal ügyelet... Már petezsakot sem láttak 😔
2021. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! 😢 Nekem most ma mintha enyhülne a barna is.Gondoltam hematomára is,lehet az ürül?A hátam hullámokban fáj,már az elejétől.Menzeszkir is majd leszakad mindig.Fogalmam sincs mi lehet.Most kicsit talan megnyugodtam.De haza érek 5-kor,aztan fürdés,fekvés.Holnap doki!Remélem fogad!🙏🙏🙏Köszönöm a drukkot!💓
2021. szept. 26. 14:20
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy enyhul, lehet hematoma is igen!! Köszönöm az egyutterzest, 6 hétre rá ismét teherbe estem, most, vagyok 10+4,remélem minden rendben, utoljára 8 hetesen láttam, akkor minden tökéletes volt de legközelebb csak 11en megyek
2021. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jajj de jó!🤰💓🙏Akkor erőt egészséget kívánok neked,és a picinek a végéig!Ez mekkora szerencse lenne nekem ilyen gyorsan!2 évet vártunk rá!😔Tegnap úgy sírtam a párom vállán,hogy alig tudtam abbahagyni!Próbálok pozitív lenni,tudom sokat számít!
2021. szept. 26. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!