Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5.héttől barna,majd...

Már 5.héttől barna,majd rózsaszín 1 napig,és folytatja barna folyás.Rettenetesen elvagyok keseredve.Most vagyok 6.hétben.Csak 1 hét múlva vár a dokim.13mm-es petezsák volt látható méhen belül.Valaki tapasztalt már hasonlót úgy hogy jól végződött?

Figyelt kérdés

Már kb. 10 napja barna folyásom van.Nem nagy mennyiségben,olyan pisilés után törlés mennyiségü.

5.héten azonnal megjelentem a dokimnál,aki fel is írt 3x200-as utrogestant.A méhszájam zárt,görcs nem volt,így megnyugtatott ez még így nem baj.De azonnal keressem ha elenk piros verzes lépne fel.Szépen kitartóan alkalmazom hüvelyen keresztül a kúpot.van hogy szépen enyhül,van hogy vissza tér :( Mikor van lehetőségem fekszem,de mivel dolgozom még,így ez csak max 40%-30% os napközben (a pihenés,fekvés)Tegnap este nagyon kiborultam.Már rózsaszínesre váltott 😢 Csak holnap tudom hívni az orvosomat.Ma pedig egész nap újra világos tejcsoki színű (bocs a hasonlatér) Görcsölés tegnap este pici volt.Nagyon enyhe.Ma már szinte semmi.Derekam fáj csak.Annyi minden rosszat olvastam már itt a neten,hogy nagyon félek.A tegnap estét végig sírtam,kb.lelkileg at is éltem a vetélést.Szerintetek nagy a baj?



2021. szept. 26. 10:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen köszönöm!! Én is nektek, minden rendben lesz remélem!! Azért még én is, aggódok, volt ismerős aki elment 9 hetesen uh és nem élt a baba, annyi rémeset hallani.

Igen szerencsés vagyok, jövő héten leszek 39 és 2x is elsőre sikerült 🙃

2021. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én pedig 39 múltam. 1.Baba.Borzalom amiket olvasni,azért is hagytam abba.Előrébb nem jutok vele,csak jobban stresszelem magam
2021. szept. 26. 14:55
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor kb egyidosek vagyunk 🙃 nekem volt egy abortuszom 20 évesen és most egy, veteles, nagyon izgulok hogy most minden rendben legyen mert ráadásul le is betegedtem és migrenem is van állandóan amire néha muszáj gyógyszert bevennem de féltem a, babát is... Igen, lassan én sem, olvasgatok már semmit csak parázok 😂
2021. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy lehet itt valahogy privát ismerős lenni,mert nem szívesen írok ki ide nevet😆Gondoltam rá erősíthetnénk egymást lelkileg,nem sokkal vagy előttem terhességben.Szerinted?
2021. szept. 26. 15:27
 15/24 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem tudom 😂 olyat tudok hogy privát üzenet van😂
2021. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a csoporthoz pedig én is... :D

Én csak 31 vagyok, 5+4 hetes első babával, de egy évet vártunk rá. Egyelőre minden rendben, de szintén annyi borzasztó dolgot olvastam már, hogy nem merek örülni. Majd az első vizsgálat után talán. :)

2021. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Egy kicsit biztatni szeretnélek kérdező. 6-10. hét között nekem is volt barnázásom, 1-2 nap kivételével szinte végig. Progeszteront szedek én is, de 10. héten végre elmúlt. Pénteken voltam dokinál, minden rendben a babával :)

2021. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen cipőben voltam, nálam kevés volt a progi. En szajon at szedtem 3×1et, de ugyanugy voltam mint te. Mar kezdett enyhulni, azt hittem elmulik, aztan megint erosodott. Amint felemelte az adagot 3×2 re egybol emult nem is jott vissza. En amugy a szajon at szedhetot ajanlom, a kup felmarhatja a hulyesfalat, plane ha nagyobb mennyiseg kell.
2021. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2021. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Írnám a szörnyű eseményt,ami sajnos el jött!Péntek este 22:30környékén hosszas kínzó görcsök,és sok vért veszítve el ment a kisbabám 😪😭😭😭Mentő vitt be a korházba,mert annyira görcsöltem,hogy már én mondtam hívjanak nekem itthon.Mire ide értek a kádban ki jött a petezsákom.Lehet kicsit furcsa leszek,de meg van még mindig.Holnap eltemetem 😭Nagyon fáj még mindig a lelkem.Gondolom fog is.A korházban bent fogtak,másnap egészségügyi kaparásnak nevezett műtéttel eltávolították a bentmaradt darabokat.Most itthon fekszem.Köszönöm a bíztató szavakat,és aki hasonló cipőben jár,az én esetem ne keserítse el.Ezer féle eset van.Többet olvastam,és most tanultam belőle,hogy jobb nem olvasgatni.Még jobban idegesítettem magam,ami a babámnak sem tett jót 😪Nem szabad!Majd az orvos eldönti mit kell tennünk.Addig pedig a legtöbb amit tehetünk a nyugi!Pihenés,relaxálás,meditálás!Mindenkinek jó babavárást!Dokim szavaival élve"Nyugodjon meg hamar túl lesz rajta,a következő sikerülni fog"Így lesz!Csak pozitívan előre!Kitartás anyukák!💓Boldog babavárást minden leendő anyukának!🙏💞
2021. okt. 4. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!