Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoznátok szépségipar...

Meddig dolgoznátok szépségiparban ebben a vírusos helyzetben?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, több vendégem is úgy jön el hogy “csak kicsit köhög, tüsszög stb”

Kezd elegem lenni belőlük, maszkban vagyok persze, eddig megúsztam de ma olyan fura a közérzetem… nem mondom hogy beteg leszek lehet csak fáradt vagyok. Nem vagyok amúgy beoltva.

Abbahagynátok vagy mitévő legyek?

Amugy november végéig tervezem a munkát de így sanszos hogy előbb leteszem



2021. szept. 28. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én műszempilláztam a terhesség előtt. A hugommal volt közös szalonunk ő körmös volt.

Én nem tudom annyira tartani a távolságot a vendégektől mint ő.

32.héten hagytam abba amikor már nagyobb lett a hasam és nem volt kényelmes sehogy sem..

Minden vendégnek elmondtam, hogy ha köhögnek, folyik az orruk akkor keresünk egy másik időpontot persze a hugom is szintén..

Eleve lehetetlen egy olyan vendégen dolgozni aki köhög és folyik az orra. A covid előtt sem engedtem, hogy betegen jöjjenek. Ha nem tudnak várni egy vagy két hetek akkor elmondtam nekik, hogy keressnek mást mert persze nem mindenki vette komolyan a dolgot. Ha sima megfázást hoznak be akkor is elkapom és kiesek egy hétre minimum.

Kicsit élesebb csipeszekkel dolgozom.. Nem hiányzott volna, hogy baleset legyen mert köhög.

Minden vendég után szellőztettem, fertőtlenítettem a kilincset,az asztalt a széket a kezemet és persze a vendégek kezét is.

Csak maszkban jöhettek be és vékony gumikesztyűben dolgoztam.

Kicsit macerásabb volt és időigényesebb mire A-tól Z-ig mindent lefertőtlenítettünk minden egyes vendég után de ez az én érdekem is volt. Hála égnek nem kaptuk el. Most beoltattam magam mert egy éves múlt a kicsi és lassan mennék vissza dolgozni. De ugyanúgy vigyáznom kell a higiéniára hiába vagyok beoltva.

2021. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!