Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éles baloldali fájdalom. Mi...

Éles baloldali fájdalom. Mi lehet a baj? 15 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés

Köldökömtől balra kB 10 cm-re és onnan lefelé még kB 10 cm-re

Egész nap fáj. Ha talpon vagyok még rosszabb. Ha fekszem is fáj de nem olyan rossz mint amikor pl dolgozom

Mi lehet a baj? Eddig ilyet nem tapasztaltam. Nem olyan mint amikor mindjárt megjön érzés lenne. Az tudom milyen azt még a mai napig szoktam néha érezni. Ez egy ponton és élesen szúr


2021. szept. 28. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, de ez akár vakbél is lehet. Én a helyedben orvoshoz mennék.
2021. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt már vakbél gyulladásom, el is távolították
2021. szept. 28. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Epe?
2021. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nyúlnak a szalagok és amiatt lesz. Nekem néha olyan mintha késsel hasogatnának, kb ott ahol te is leírtad, csak változó, hogy jobb vagy bal oldalon, de inkább bal oldalt.


1-es a vakbél a jobb oldalon van 😉

2021. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺️ 4es én is erre gondoltam. Vettem be magnéziumot és pihenek is. Mintha jobb lenne valamivel
2021. szept. 28. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es, igen, viszont a terhesség kicsit át tudja rendezni a belső szerveket, ilyenkor a köldök körüli fájdalom simán jelezhet vakbelet, persze annál, akinek még nem vették ki.

És valóban, az epe is tud olyan gyulladást okozni, ami miatt nem is konkrétan ott fáj, ahol az epe van.

Sajnos ez így totó. De éles fájdalommal azért jó volna kezdeni valamit.

2021. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, ráadásul a jobb oldalon. Reggel felkeltem, és nem tudtam állni, annyira fájt. Ügyeleten vakbélre gyanakodtak, komplett kivizsgáltak, persze nőgyógyász is. Semmit sem találtak. Magnézium, pihenés, 3 nap alatt elmúlt.
2021. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy vesekő, bár az durvább fájdalom, még a homok is baromira fáj (én görnyedve tudtam csak járni de szerencsére nem terhesség alatt volt)


Vagy csak nyúlnak a szalagok...

2021. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valószínű nyúlnak a szalagok, mert sokszor elmúlt a fájdalom. Illetve új helyeken is fáj, szurkál
2021. szept. 30. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem detto. Főleg bal oldalt, leginkább pisilés után mikor kiürül a hólyagom.
2021. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!