Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség 12. hete után...

Ha a terhesség 12. hete után vérvétel, vizeletvétel, ultrahang vizsgálat, ekg után amiknek az eredményével minden rendben van, el kell e mennem a nőgyógyászhoz ha 2-3napja sötétbarna folyásom van görcs nélkül?

Figyelt kérdés
Korábban már volt pár napig ilyen akkor az orvos azt mondta, hogy akkor menjek ha van benne piros is, nagyon sok, és görcsöl, de én aggódom, és nem értem mi ez? Lehet, hogy elvileg 2-3napja lenne aktuális a menses, és ahhoz van valami köze? Bár az elöző két hónapban menses idelye alatt nem volt semmi!
2010. szept. 1. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
először hivd fel.
2010. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12.hétig szoktak Duphastont adni. Utána nem. Szerintem pihenj sokat, ne emelj, de ha nem múlik el, akkor doki.

Nekem a 9. héten volt a legkisebb fiammal, de csak egy napig, el is múlt, csak kinyilt a külső méhszáj. De utána nem volt semmi baj, 3 nappal túl is hordtam.:)

2010. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs görcs, nem jelent semmit. Én mindenképp elmennék az orvoshoz, hogy derítse ki, mitől van, és hogy nincs ok aggodalomra. A barna folyás sosem jó, ráadásul 2-3 napja és nem múlik el. Mindenképp vizsgáljon meg egy szakember.
2010. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első három hónapba, akkor amikor elméletileg meg kellett volna jönnie de csak két három napig. A védőnőm azt mondta hogy ez természetes még tisztul a szervezet.De ha nem múlik el akkor menj el orvoshoz ne kockáztass.
2010. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most voltam az orvásnál,és azt mondta,a babával,és mindennel minden rendben,kérdeztem,hogy akkor mi ez,azt mondta nem tudja,menjek vissza ha már elmúlt,vagy ha esetleg erősebb!

Nem értem,nem kéne kivizsgálnia,hogy mitől van?

2010. szept. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!