Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vételes kockázatakor miért...

Vételes kockázatakor miért mindig magnéziumot írnak fel nagy mennyiségben?

Figyelt kérdés
Itt is olvastam kérdéseket és mindenki azt mondja h ezt írjak fel.
2021. okt. 5. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Görcsök ellen.
2021. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem ér.
2021. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Izomlazító hatása van, a méh megy ugye izom, ha görcsöl, arra jót tesz a magnézium.

Más kérdés, hogy ha olyan gond van, akkor a magnézium nem akadályozza meg a vetélést.

2021. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolso válaszolonak igaza van nagyon. magnézium vetélés kroaszülés miatt kell. 36.hetest erhesen magnéziumot nem kell szedni bármiko jöhet baba egészsgées lesz maitt.leálnak görcsök meg minden
2021. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A magnézium semmilyen mennyiségben nem állítja le a vetélést. Ha sokat szedsz, legfeljebb menni fog a hasad. Ez nem a méh izmainak görcsoldására szolgál
2021. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ez hülyeség, amit írsz. Nem véletlen javasolják terheseknek a magnéziumot. Mikor az ikreimmel voltam terhes, már 20. héttől keményedett a hasam (méhösszehúzódás), és elég nagy mennyiségben szedtem a magnéziumot végig. És igenis, segített az izmok oldásában. Ha kisebb adagot szedtem be, rögtön sűrűbben jött a keményedés. Persze ezzel nem lehet garantáltan elkerülni a vetélést, de segíthet.
2021. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
6-os, te írsz hülyeségeket. Kicsit járj jobban utána a dolgoknak, mielőtt mindent elhiszel.
2021. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!