Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab. Műtétem lesz, de...

Missed Ab. Műtétem lesz, de csak 7 nap múlva, ez nem sok idő addig?

Figyelt kérdés

Sajnos 8 hetesen leállt a babám szívműködése, ami miatt műtétem lesz, de csak jövőhét végén.:( Tudom, hogy az orvos jobban tudja, de nem úgy van, hogy jobb minél hamarabb a méhet kiüríteni, hogy a következő terhességnél ne legyen gond? :(

Így is nagyon nehéz, de még egy hétig húzni... :(



2021. okt. 9. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Siman lehet varni.
2021. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt. Sokszor várnak még egy picit, hátha a "természet elintézi". Nyilván ez lenne a legoptimálisabb.
2021. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok. Nekem 7hetesen lett volna megállapítás, 5 hetesnek felelt meg.

8hetesen ugyan akkora volt, akkor írtak ki műtétre, mert nem fejlődik.

Majdnem 10 hetes lettem volna, mikor műtöttek.

1 mensit megvártunk, utána újra terhes lettem.

2 hetes a lányom

2021. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Sőt a legjobb lenne ha magától ürülne ki, és nem piszkálnának bele.
2021. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindig várnak legalább 1 hetet, és újra megnézik UH-n. Nekem 6 hetesen halt el a magzat, 2 hét múlva barnázni kezdtem, a korházba megállapították, hogy elhalt, 1 hét múlva újra visszahívtak UH-ra, de még előtte elindult magától. Szörnyű érzés és látvány volt. Rendesen kitisztult magától szerencsére. Rá 4 hónapra újra terhes lettem, ma vagyok 7+1 hetes, szerdán megyek első vizsgálatra, nagyon nagyon izgulok és félek. Legnagyobb rémálmom, hogy ez megismétlődik vagy még rosszabb műtét lesz :(

Kitartást neked, hátha elindul magától, igaz borzasztóan fáj, de 2-3 óra és túl vagy rajta. Biztos lepontoz mindenki de én a természetes utat választanám újra.

2021. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont egy héttel a megállapitás után volt a műtét. Semmi gond abból hogy várnak hátha magától beindul. Nekem a műtét napja reggelén kezdődött a barnázás, de megvolt a műtét és minden rendben van. Ez tavaly október végén volt most pedig már 17. hetes kismama vagyok. Kitartás Neked!
2021. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltatok!

Még nálam semmi sem indult be(görcsölés,barnázás) dehát majd az idő eldönti a héten, hogy mi lesz. :(

Minden jót kívánok Nektek!

2021. okt. 10. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked is minden jót! Kitartás!
2021. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!