Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleges menstruacio alatti...

Esetleges menstruacio alatti teherbeesest kovetoen nagyjabol mikor tortenhet beagyazodas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tisztaban vagyok vele, hogy menstruacio alatt a legkevesebb ra az esely, hogy teherbe essen valaki, ugyanakkor arrol is tudok, hogy leteznek kiveteles esetek is. A parommal nagyon szeretnenk kisbabat, 6 honapja probalkozunk vele ugy igazan, de nem akar osszejonni. Voltunk orvosnal, nem allapitottak meg semmilyen rendellenesseget, de azt javasoltak, hogy probalkozzunk menstruacio alatt.

Arra lennek kivancsi, hogy akinek igy sikerult teherbeesnie milyen tapasztalatai voltak ezzel kapcsolatban? Ertem ez alatt a beagyazodast, a tuneteket, stb.

09.27-en voltunk egyutt, a menstruaciom elso napjan, 10.26-ra nem varom.

2 napja par mp-ig tarto szuro erzest erzek a mehem kornyeken, lehet, hogy nem sikerult es ez csak ovulacios fajdalom?:(

A valaszokat es segitsegeteket elore is koszonom!😊


21/N


2021. okt. 10. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
10.26.-án ha nem jön meg akkor tesztelj.ne stresszelj fölöslegesen.fiatal vagy
2021. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka. Ha rövid a ciklusod pl. 21-22 nap akkor van peteéres. Milyen hosszu amugy?
2021. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ovu tesztet nem ajánlotta a doki?

Betudnád lőni hogy kb mikor van ovud és olyankor aktívabban együtt lenni, vagy egész hónapban 2 naponta.

2021. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnal, o meg nem lat semmi konkretat, de azt mondta, hogy megvastagodott a mehnyalkahartyam

Amit egyebkent azert nem ertek, mert en oszinten azt hittem, hogy ennyi ido alatt nem “regeneralodik”

Azt elfelejtettem hozza fuzni hogy ugyan megvolt a menstruaciom, de harom napig tartott aztan volt masfel nap amikor semmi nem volt majd 1 nap megint megjott, de akkor mar a tisztasagi betet is eleg volt

A tesztem egyelore negativ, de elvileg 20-a kornyeken lenne erdemes tesztelnem:(

2021. okt. 13. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél azóta? Miújság veled?

2021. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!