Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19.heti ultrahangon a magzat...

19.heti ultrahangon a magzat szívében meszesedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja voltam 19.heti genetikai ultrahangon.

A baba szívében a bal kamrában egy 2,3x0,6mm EF ábrázolódik.

Annyit mondtak meszesedés.

Mivel van Nifty tesztem elvileg nem jelent bajt,más minden rendben van. Genetikai tanácsadás javasolt.

Az orvosomhoz jövőhéten tudok menni.

Esetleg valakinél volt hasonló? Kicsit megvagyok ijedve..

Köszönöm!



#meszesedés #Bal kamrába #19.heti ultrahang
2021. okt. 14. 05:00
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
A most 16 éves lányomnál is volt valami szív rendellenesség,engem elküldtek Bp-re a Gottsegen kardiológiai intézetbe.Ott nyugtattak meg hogy ki fogja nőni a gyerek.Úgyhogy terhesen is és még kb egy l éves koráig jártunk.Szerintem téged is a jó lenne ha elküldenének,mert szerintem ott "értenek" ehhez a legjobban.
2021. okt. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogyv agy te és a baba azota? első válaszolonak igaza van. ha babának baja van akkor terhesen sziv és ilyesmikre budapestre küldenek
2021. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

25.hétben vagyok jelenleg,a baba szívével minden okés. Kétszer néztek azóta genetikai uh-án,halványodik neki a meszesedés,kinövi. :) Teljesen jól működik neki a szivecskéje és szépen fejlődik a baba. :))

Azt mondták az ilyen kevésszer okoz maradandó dolgot,a terhességek többségében eltűnik mire megszületik a baba. :)

2021. nov. 18. 02:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül lyukas szívvel született,ami egyre kisebb szerencsére. :)

Amúgy teljesen egészséges baba! :))

2022. aug. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!