Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19.heti ultrahangon a magzat...

19.heti ultrahangon a magzat szívében meszesedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja voltam 19.heti genetikai ultrahangon.

A baba szívében a bal kamrában egy 2,3x0,6mm EF ábrázolódik.

Annyit mondtak meszesedés.

Mivel van Nifty tesztem elvileg nem jelent bajt,más minden rendben van. Genetikai tanácsadás javasolt.

Az orvosomhoz jövőhéten tudok menni.

Esetleg valakinél volt hasonló? Kicsit megvagyok ijedve..

Köszönöm!

#meszesedés #Bal kamrába #19.heti ultrahang
okt. 14. 05:00
 1/2 anonim válasza:
88%
A most 16 éves lányomnál is volt valami szív rendellenesség,engem elküldtek Bp-re a Gottsegen kardiológiai intézetbe.Ott nyugtattak meg hogy ki fogja nőni a gyerek.Úgyhogy terhesen is és még kb egy l éves koráig jártunk.Szerintem téged is a jó lenne ha elküldenének,mert szerintem ott "értenek" ehhez a legjobban.
okt. 14. 05:54
 2/2 anonim ***** válasza:
hogyv agy te és a baba azota? első válaszolonak igaza van. ha babának baja van akkor terhesen sziv és ilyesmikre budapestre küldenek
okt. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!