Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso 12. Hétbe nem szedtem...

Elso 12. Hétbe nem szedtem semmi vitamint csak magnéziumot mert nagyon rosszul voltam mindentol, próbáltam több felet. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Innentől becsületesen fogom szedni
2021. okt. 14. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egész terhessége alatt nem szed semmit mégis minden rendben van. Egyébként amire szüksége van a magzatnak úgyis elvonja a te szervezetedből, illetve nem a baba szedi a vitaminokat/étrendkiegészítőket hanem te, pont azért, hogy a te szervezetedben meglegyen mindenből a megfelelő mennyiség.
2021. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, most meg már úgyis mindegy, a folsav számít igazából és az is leginkább az elején. Ettől függetlenül bármit szedni nem árt, az én orvosom a második trimesztertől magnéziumot, vasat és D vitamint javasolt csak, hogy szedjek, ezeket szerintem jobb külön mert a kismama vitaminokban többnyire egyikből sincs elégséges mennyiség.

Azt pedig zárójelben mondom és le lehet szaranyázni, a tervezéstől szedtem kismama vitamint és végig az első trimeszterben, I. trimeszteri laborom tökéletes. A II. trimeszterben már alig-alig szedtem, csak ha éppen eszembe jutott, a laborom ugyanúgy tökéletes lett (a fent említett 3 vitamint mindentől függetlenül is szedem folyamatosan).

2021. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én a magnéziumon kívül az egész terhesség alatt nem szedtem semmit egyik gyerekkel sem.

2és fél éves a nagy, 2 hetes a kicsi. Makk egészségesek.

2021. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szedtem semmit mégsem lett baj.
2021. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én semmit nem tudtam beszedni és mindent kihánytam a szülésig, a lányom egészségesen született, nekem a fogam és a hajam bánta.
2021. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem 5 hétig. Onnét kb. minden kihánytam, szilárd nem maradt bennem, tehát semmi vitamin, de a végén a folyadék sem. Ki is száradtam, kórház. Kb. 22 héttől kezdtem jobban lenni, onnét szedtem két naponta egy terhes vitamint. Egészséges lett a baba.
2021. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!