Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik olyan, hogy az ember...

Letezik olyan, hogy az ember megerzi ha lassan szul?

Figyelt kérdés

29.hetben vagyok. Nem szeretnem hogy a baba meg kijojjon de elegge azt erzem hogy a 37.hetig sem fog bent maradni mint az elso babam.


Gorcsolok mindennap pihenes es magne b6 ellenere. Lent a nemiszervnel tompa nyilalo es nyomo erzest erzek.. ami egyre surubben van szinten.


Nem tudom… orvoshoz november elejen vagyok hivatalos 32.hetes uh-ra.


Valaki erzett ilyet vagy tudta valamibol hogy lassan eljon az ideje a szulesnek?



2021. okt. 14. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Másodiknál nekem is állandóan hasogatott, fájt az alfelem. Járni is fájdalmas volt. 40+4-re folyt el a magzatvíz. Nem változott semmi az előző napokban, nem volt előjel.
2021. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a görcs, pihenés és megneb6 ellenére nem jó. Vagyis engem emiatt utaltak be 29hetesen kórházba. Egyre többet görcsölgettem. Ugyanúgy szedtem a magnéziumot, pihentem.A helyedben lehet elmennék előbb orvoshoz. Inkabb egy felesleges kor mintsem hogy baj legyen.
2021. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkoztam mar rajta hogy jovohetre kerek egy idopontot es nezze meg mi a helyzet. Nem csak UH-val hanem huvelyi vizsgalatot is kernek ami nincs inyemre de nem en vagyok az elso most😊


Elso babanal 36.heten 1 ujjnyi volt a méhszáj rá 1 hétre meg is született.

Tudom hogy nem minden terhesseg egyforma, de jo lenne ha legalabb a 34.-35.hetig bent maradna.

2021. okt. 15. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáltál más magnézium készítményt? Mert nekem a magneb6 semmit nem segített, ellenben a magnerottal, kB azonnal megszűntek a görcsök és (lekopogom) azóta jól érzem magam. A magnézium-orotát jobban felszívódik mint a magnéziumcitrát, csak ezért írom, hátha segítség.


Ettől függetlenül én is azt tanácsolom, hogy inkább nézzen rátok valaki, mintsem baj legyen.

2021. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Haat.. azert az egy cseppet sem jatek ha valaki a 24.heten szuletik meg.

Ott vagy lesz valami tartos betegsege az embernek vagy nem.

Illetve egy állandó görcsölés sem játék.

Nem járkálok az orvoshoz minden bajommal de ha ugy erzem valami nem oke vagy egy kismama ezt erzi akkor jobb ha elmegy az ember.

2021. okt. 30. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggodj kérdező. En sem jarkalok minden bajommal orvoshoz. Eleg furi valasz volt az 5-ös részéről. Nekem beindult a szules mikor bekerultem korhazba. Szoval az sem kismiska.

Ezert irtam azt anno, hogy menj el inkabb orvoshoz. Minden rendben veletek? 2es voltam /)

2021. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnalom:( de vegul remelem minden rendben lett!


Mi jol vagyunk koszonjuk. Jovohet utan megyunk orvoshoz. Baba ficereg rendesen szoval semmi baj hala istennek. Néha még be szoktam gorcsolni de mar korant sem olyan veszes mint akkor amikor feltettem a kerdest. :)

2021. okt. 31. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és baba,a kérdésed ota?
2021. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jol vagyunk koszonjuk:)

37 hetes + 4 napos vagyok ma

Ejszaka mar nem igazan megy az alvas mert neha gorcsolgetek

Plusz a jaras se az igazi mert a baba feje valoszinuleg nagyon lent van es faj😀

De mostmar nem izgulok.. ha jonni szeretne akkor johet:)

2021. dec. 18. 14:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!