Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vicces ötleteket tudnátok...

Vicces ötleteket tudnátok mondani baba nemének bejelentésére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 13 hetes vagyok, viszont 2x is azt mondták lány, erre ma kiderült a prena tesztből hogy fiú :) A párom svéd, éppen otthon van, tegnap ment haza és még nem tudtam neki elmondani mert nem volt jól az éjjel és pihen. Nem ilyen csöpögős romantikus dologra gondolok, a tesztet is együtt csináltuk nem volt meglepetés meg semmi csak gondoltam nem csak úgy leírom messengeren h mégis fiú, az olyan unalmas :D

Ráadásul mi végig azt éreztük hogy fiú, szóval nem lesz ő sem szomorú csak mire beleéltük magunkat hogy lány, pöcsöt növesztett a drágám :D


2021. okt. 15. 11:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
32%
baba ultrahang fotoja.kékszinü baba ruha.baba utonévkönyv,az ő ruháit ved fel terhesen.lufi vagy torta süti fius. szerencse sütibe papir fiu neves.ultrahangot mutasd meg muattni és mond neki,hogy akarja-e látni baba kukiját
2021. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Mindent látott, együtt voltunk a genetikai ultrahangon kedden, tegnap utazott haza svédországba, csak messengeren tudok vele beszélni illetve telefonon most, de lehet veszek valami kis kéket és belengetem neki a kamerán vagy nem tudom :D
2021. okt. 15. 12:08
 3/48 anonim ***** válasza:
61%

😂😂😂 hát ez de jó sztori!

Ez jutott eszembe: nyújts neki át egy banánt, amit ha megfordít, ez az írás lesz olvasható a banán héján: “IT’S A BOY”.

2021. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
2021. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
52%
Pöcsöt növesztett, hogy lehet ilyen alpárian fogalmazni egy kisbabáról, elegáns egy nő lehetsz…
2021. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Köszönjük 5ös, én meg szeretem a humortalan embereket :D
2021. okt. 15. 12:16
 7/48 anonim ***** válasza:
41%
Én nagyon diszkrétnek és elegáns nőnek tartom magam, kb hányok az összes szexuális humortól, de ezen én is nevettem egy jót, szerintem ez messze van az alpáritól :)
2021. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
köszönöm 7es, én sem látok ebben semmi alpárit de hát tudod...vannak akiknek már egy olyan szó hogy "hülye" is alpári :D
2021. okt. 15. 12:17
 9/48 anonim ***** válasza:
72%
Van humorérzékem, méghozzá állítólag elég jó, de amikor ilyeneket mondanak az anyukák hogy mutogatta a pöcsét a baba, odalógatta a pöcsöt a végén, pöcsöt növesztett, meg ott a pöcsi azt gusztustalannak tartom. A kislány magzatokra sem mondjuk hogy “nézd má’ ott a pinája”, a kisfiúk szerveire is van kevésbé proletár kifejezési mód…
2021. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
73%
Beszélgessetek babanevekről, aztán említsd meg neki, hogy rossz helyen keresgél, a fiúknál nézegesse 😃
2021. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!