Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt más is erezte...

Szülés előtt más is erezte ahogy mennek szét a csontjai? 39. Héten vagyok már és napok óta fáj medence, keresztcsont, szemeremcsont sokszor ropog is ahogy felállok, mozdulok és olyan érzésem mintha középvonalban mennek szét. :D

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
37. Héttől ez volt. Sokszor (pl ha fujt a szél) menni alig tudtam, annyira fájt.
2021. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen szerencsére.
2021. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szülès előtt 3 nappal!

Elindultam postára,boltba,de már a szomszéd háznál megbántam,mert annyira fájt mindenem!

Minden lèpès rettenetesen fájt...

2021. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
szüléssel terheséggel sulyokkal jár
2021. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem igazán vagyok az a tespedő típus, egész nap teszekveszek, jövökmegyek, hízni nem sokat híztam meg hasam sem olyan brutál nagy, hogy akadályozzon, lehet azért is fáj mindenem mert egész nap nyomja a baba aki eléggé lenn van már.
2021. okt. 16. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

En is az utolsó pillanatig tettem a dolgom. Összesen 6kg-t híztam.

Ez természetes folyamat. Készül a tested a szülésre.

Én 2 hete szültem, most meg azért fáj, mert rendeződik vissza.


1es voltam

2021. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34 hetes vsgyok, hétfő óta fáj a medencém, néha alig tudok járni.
2021. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vajudsz es halad lefelé a gyerek, na akkor fog szétmenni a medenced.. Az hatalmas fájdalom. Még epiduralis mellett is. Ez még semmi hidd el, nekem utolsó 2 honapban mar mintha betongolyot cipeltem volna a labam között.
2021. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!