Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a genetikai vizsgálat?...

Milyen a genetikai vizsgálat? Mit néznek? Hétfőn megyek a dokihoz. Ha valami baj lenne a babával akkor én azt érezném? Egyszerüen olyan mintha nem lennék terhes jól érzem magam (PL:nem élne a magzat)

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! a genetikai uh-n megnézik a baba méreteit, minden rendben van-e, megfelelően fejlődik-e. Ne izgulj! Én is nagyon jól érzem magam terhesen! Azért mert nincsenek tüneteid, a babával minden rendben van! Inkább örülj, hogy nincs hányingered, és nem szédülsz! :-)

boldog babavárást

15 hetes kismami

2008. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 12-ik heti UH-on nézik a tarkóredő vastagságot,és az orrcsont meglétét. Ebből lehet következtetni ha a baba Down-kóros lenne. A csigolyák párhuzamosságát, zártságát is ilyenkor már lehet látni. Én sem éreztem hogy terhes lennék, amíg nem kezdett nőni a hasam, és amióta érzem hogy mozog, egész más minden. Ne aggódj ha még nem érzel semmit, meglátod majd az ultrahangon hogyan mozog, ver a szíve, és megnyugszol hogy minden rendben van.

Üdv:24 hetes kismami.

2008. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!