Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy felfázás?

Terhesség vagy felfázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Folyton pisilni kell, legalábbis az inger meg van..fájdogálnak a melleim és a hasam hol szurkál, hol ilyen állandó nyomást érzek, de mivel még 1 hét van a menstruációig úgy gondolom felesleges tesztelnem, de ez a bizonytalanság kikészít. :D



2021. okt. 16. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Jól gondolod, tesztelni még felesleges, és vagy felfázás, vagy terhesség. Majd egy hét múlva kiderül.
2021. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy hét múlva kiderül. Addig biztod nincs semmilyen terhestünet.
2021. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hét mulva tesztelj.korai még
2021. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barcsak nekem is ilyen felfazasaim lettek volna. Ha en felfazok,akkor 6-7 oran at sirhatnekom van,es csak a wc-n ulve,2x1,5liter vizet kortyolgatva,kinok kinja kozt varom,hogy vege legyen. Lekopogom, lassan 2 eve nem jott elo,de 3 eve nyaron azt hittem belehalok. 😅 De hogy reagaljak a kerdesedre, vagy igen,vagy nem. Ezek a tunetek meg nem tunetek ha terhes vagy is.
2021. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok:)

Igazából ha terhes is lennék, nem középidőben estem teherbe az biztos. Próbáltam utána járni, hogy mik a különbségek a korai terhesség és a felfázás között, de nem találtam rá egyértelmű választ..

2021. okt. 16. 23:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, én szerencsére könnyen átvészelem, nekem ilyenkor csak sokat kell pisilnem, de ez kegyetlen lehet…😟 basszus..
2021. okt. 16. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont így kezdődött a terhességem. Én is felfázásnak gondoltam, de akkor ugye nem fáj az ember melle.
2021. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem szintén felfázásos tüneteim voltak. Háziorvoshoz el is mentem, aki sem vért sem gennyet nem talált a vizeletembe, de azért adott gyógyszert, majd rá 2 napra pozitív lett. Nem számítottam rá, mert mindig össze-vissza jött meg és lassan egy éve próbálkoztunk. Testvéremnek szintén volt extrán durva felfázásos tünete, alig bírt felkelni a wc-ről, hogy orvoshoz menjen. Aztán mégis csak baba volt a dologban. Persze nem akarom telebeszélni a fejed, meg kitudja, lehet volt nálunk más fertőzéses jellegű dolog, bár erre szerintem kisebb esély volt.
2021. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a brutál sok pisilés a 6. hét környékén kezdődött. De azóta kétszer is ébredek éjszaka, hogy menni kell.
2021. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Van remeny. (: A het elejen en is ezt ereztem, fajt a hasam pont ugy, mint amikor fel vagyok fazva (el is kezdtem tozegafonyat szedni) es duzzadtak, nehezek a melleim mar egy hete.



Meg barmi lehet, de ma reggel pozitivat teszteltem, 12.dpo.

2021. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!