Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szív alakú méh miatt veszélyez...

Szív alakú méh miatt veszélyeztetett terhes vagyok tehát szexelni se lehet?

Figyelt kérdés
Ezt elfelejtettem megkérdezni az orvostól. Szex alatt főként nem az orgazmusra gondolok meg nem is durva szexre hanem simán szeretkezni
2021. okt. 16. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és kérdezd meg de szerintem nem tanácsos. Nekem mehszaj polipom van, azóta hogy kiderult nem voltunk együtt, megoldjuk mashogy. Elvileg 20an megyek nogyogyaszhoz akkor rakerdezek, elvileg azt mondta mikor 8 hetesen voltam hogy a 12.Hét után óvatosan lehet de vérzést okozhat, attól meg biztos hogy fraszt kapnék akkor is ha tudom hogy a babanak semmi baja.
2021. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
kérdezd meg tőle.szülésig nem lehet betegséged miatt
2021. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha problémás a terhesség, akkor sajnos az orgazmus okozhat gondot.

Ha nem tiltott el tőle az orvos, akkor mehet az együttlét, viszont az óvszer ajánlott, mert ilyenkor sokkal fogékonyabb vagy a különböző fertőzésekre, könnyen felborul a hüvelyflóra.

2021. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rokonomnak méhsövény miatt volt korai, majd középidős vetélése, pedig kb. fel sem kelhetett, aztán megműtötték és utána már "csak" koraszülött lett a következő baba. Persze lehet, az övé jóval komolyabb elváltozás volt, de szerintem inkább hanyagoljátok a szexet amíg rá nem kérdezel.
2021. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta amúgy hogy ez semmiben nem befolyásolja a terhességet csak elmagyarázta hogy egy kis behúzódás van a közepén de aztán hogy utána olvastam láttam pár olyan történetet ami rosszul végződött de vannak olyanok is amik jól.
2021. okt. 17. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én mehszaj polipom is, csak annyira, érinti a, terhessegem hogy ha sokat nő akkor nem tudok majd természetes úton szülni. Tudom hogy verezhet, elmondtak. Ettől függetlenül nem kockáztatok mert ha tudom is az eszemmel h ha vereznek szex utan az 99% hogy a polip, mi van ha 1% és nem? Nem rizikozok
2021. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze nekem is fontosabb a baba mint a szex meg meg lehet oldalni azt másképp is
2021. okt. 17. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van 😉
2021. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!