Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerű vérzés...

Menstruáció szerű vérzés ellenére megmaradhat a terhesség?Pozitiv teszt,5nap késés ellenére,vérzés kezdődött

Figyelt kérdés
Dokinál voltam,nem kaptam semmit,visszarendelt 22.-ére
2021. okt. 17. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem valószínű.
2021. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Kémiai terhesség volt sajnos.
2021. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem sajnos!
2021. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes friss, piros vérzés? Görcsölsz is?
2021. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Görcs nélküli,de piros.
2021. okt. 17. 08:45
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Az kicsit biztató, hogy nem görcsölsz. Ha nem nagy a vérzés mennyisége, akkor akár még történhet csoda is.

De sajnos számolnod kell a lehetőséggel, hogy ez a terhesség most nem fog megmaradni. Tenni a sok-sok pihenésen kívül mást nem tudsz sajnos. Kitartás!

2021. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Barna vagy rózsaszín hüvelyváladék mellett igen, az nagyon gyakori is az első trimeszterben. Ha konkrét vérzésről van szó, akkor kétesélyes a dolog. Vannak, akik végig menstruálnak a terhességük alatt, de ez nagyon ritka. Az ilyenek után hallhatod a hírekben, hogy "nem vette észre hogy terhes". Gyakoribb az, hogy 1-3 menstruáció még megjön a terhesség elején, de ez se annyira nagyon gyakori, viszont azért nyújt némi reményt, de jobb ha nem ebbe éled bele magad, mert a valószínűbb mégis inkább az, hogy valami nem jött össze jól a sejtosztódásnál és ilyenkor befejezi a terhességet a szervezet. Erre amúgy sem használna semmilyen gyógyszer, csodaszer, orvosom szerint csak placebo, amiket ilyenkor felírnak. De ne csüggedj, ha még csak most kezdtetek próbálkozni, akkor a szervezet "gyakorol", azaz így készül egy valódi terhességre. Az egy általános jelenség, hogy az elsők elmennek, csak sokszor annyira korán teszik ezt, hogy nem derül rá fény.
2021. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószínű, nekem is így ment el az első baba, nem gorcsoltem egyáltalán, 3 pozitív teszt után 1 hét kesessel "megjott"
2021. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most csináltam tesztet,sajnos negatív.😔Kisfiunk mellé érkezett volna.Szörnyű érzés,hogy ezt átkell élnünk.Az okokat keresem,hogy azért ment el,mert nem örültünk neki,egyből aggódtunk,hogy lesz 2gyerekkel.Vagy mert,nem kíméltem magam,emeltem a 2és fél éves fiunk.Vagy mert,nehéz hét van mögöttünk családi vita.Annyira beleéltem magam,hogy nyáron érkezik a kistesó.
2021. okt. 17. 10:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkabb siman csak kemiai terhes voltal. Semmi ertelme okokat keresni, csak magadat kergeted vele az őrületbe. Van ilyen. Sok terhesség végződik így, van aki eszre sem veszi, mert nem tesztel pár nap késés miatt.
2021. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!