Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még baba szerintetek?

Lehet még baba szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leírom itt a történetem nagyvonalakban. Tehát menstruació előtt 1 nappal teszteltem délutáni pisiből egy halványat, aztán reggeliből egy erősebb pozitívat, aztán 3. nap késésnél megint teszteltem egy pozitívat, aztán 9. nap késésnél digitális tesztettel egy pozitívat amihez 1-2 hét volt írva, de aztán este meg elkezdtem vérezni, azonnal rohantam dokihoz, csinált egy hüvelyi uh-t és nem látott semmit, 1 napig tartott a vérzés aztán utána át váltott barna folyasra, mitől lehet ez? Valakinek hasonló tapasztalat?

2021. okt. 18. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor 5 nap késésnél 1-2 hetet írt a digitális, az kémiai terhesség volt. (Én is mire beértem az ügyeletre már nem volt semmi a méhemben.) Lehet neked is. És remélhetőleg nem méhenkívüli. (9 nap késés után minimum a petezsákot látnák az UH-n.) Visszarendelt kontrollra?
2021. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem mindjárt azzal fogadott hogy ennyi késésnél úgysem lát semmit ultrahangon, igazából semmi biztosat nem mondott nekem, 2 hét múlva kell vissza mennem uh-ra.
2021. okt. 18. 15:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Neem nagyjából dettó ugyanez volt, elvetéltem :( Valószínüleg nem jó helyen tapadt meg az embrió.
2021. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor ne is nagyon reménykedjek ugye? :(
2021. okt. 18. 15:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Vettem azért egy tesztet, ha teljesen elmúlik a barnazas akkor meg csinálom, az ugye nem mutat már akkor semmit sem ha elveteltem?
2021. okt. 18. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, azért nem mondom hogy veled is ez van de sajnos biztatni sem akarlak. Elvileg nekem ez egy szerdai napon történt, vasárnap még halvány pozitív volt a tesztem, következő héten teljesen negatív de én szoritok neked!
2021. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szoritok neked,hogy baba legyen,van esélyed a babára
2021. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért nagyon bizakodni sem szeretnek, olvasgattam több helyen különböző eseteket de hat igazából ez pár hét múlva derül ki úgyis..

Köszönöm szépen a válaszod, és hogy szorítasz nekem! :)

2021. okt. 18. 16:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes. Mondom, nekem nem egész 1 hét késésnél mondták, hogy ilyenkor már szokták látni a petezsákot. 2 orvos is megnézett ott, és egymástól függetlenül ezt mondták. (Következő terhességemnél 5+3-nál, azaz 10 nap késés után 9.6 mm petezsák volt szikhólyaggal. Kb 1 mm-t nő a petezsák naponta, úgyhogy 9 nap késésnél is látta volna.)

Mindenesetre 2 hét múlva minden kiderül. Drukkolok azért.

2021. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem az is benne lehet a pakliban, hogy esetleg később volt az ovulációd. Vagy teljesen pontos a menstruációd napja/ovuláció ideje? Szerintem egyelőre még ne keseredj el, tudom, soká lesz még két hét múlva, de szurkolok, hogy minden rendben legyen! :)
2021. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!