Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 kg hízás az sok? 13. Hétben...

5 kg hízás az sok? 13. Hétben vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, 2 kg-mal vagyok több mint az előző vizsgálatnál, ami egy hónappal előtte volt. En úgy erzem ugyanúgy eszem mint azelőtt, édességet sem igazán, és a tükörben sem látok változást az alakomon, max a hasam puffadtabb és a melleim. Meglepődtem amikor az orvos mérte a súlyom, mert nem zabálok tonnaszám tényleg, és mozgok is. Nyilvan nem úgy mint a terhesség előtti intervall edzesek, de azért mozgok.

2021. okt. 19. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En a 10.hetig fogytam is 66rol 63ra, majd szigorú fekvesre lettem ítélve verzes miatt egy bo honapja. Tegnap mertek es 68 kilo vagyok. A vedono szerint normális engem viszont szinten aggaszt.a te 2 kilod viszont szerintem nem kóros.
2021. okt. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én az első trimeszterben semmit se hiztam. Előtte futni jártam, azt lecseréltem sok-sok sétára, mai napig járok, pedig a 33.hétben vagyok. Közben figyelem a pulzusom, a gyors séta is felviszi 120 körülre már ilyenkor. Vannak jó terhes tornák is, azt is lehet csinálni, ha az orvos engedi.

59 kilóval kezdtem, most vagyok 67.


Viszont a terhes kiskönyvben több van, mert a védőnő általában kaja után, ruhában mér :)


Ha figyelemmel akarod követni a sulyod, neked is azt ajánlom, hogy a reggeli pisi-kaki után, kaja előtt, ruha nélkül mérd. Így fogod látni, hogy mennyi ment fel és le.

Télen egy farmer, pulcsi meg esetleg egy cipő, ha az orvos abban mért, másfél kg is lehet pluszban.

2021. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én az egész terhesség alatt híztam 6kg-t 🤷🏽‍♀️
2021. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23. hétben tartok -2 kg-nál, de szerintem az annyira egyéni. Majd lemegy a szoptatáskor.
2021. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12 hetes terhes vagyok és 1 kg-t híztam eddig
2021. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is méred? Hidd el a reggeli mérés releváns, engem egyszer sem mértek mindig csak diktáltam mennyi vagyok hiszen ruhában napközben 2kg-val is több tud lenni az ember lánya
2021. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok.

Olyan max 1 kg kéne legyen akkorra.

De vannak terhességi hízás kalkulátorok a neten, abban tudod ellenőrizni, hogy hogy haladsz.

2021. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, én még azt csinálom a mérlegelésen kívül, hogy centivel mérem az "érzékeny" részeket. Onnan tudom, hogy a 9 kg hízásban (34. hét) van némi zsír is, mert a combom kerülete picit nagyobb lett.

7-es voltam.

2021. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen.

De a védőnő úgyis szól, ha sokallja a hízást.

2021. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
kérdező nagyon jo a hizásod nagyon jo érték.keveset hiztál
2021. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!