Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok, jövő...

11 hetes terhes vagyok, jövő héten kell mennem genetikai ultrahangra. Sajnos tavaly elvesztettük 18 hetesen a kisfiunkat. Genetikai rendellenesség miatt, policisztás volt mindkét veséje.Ugye erre nem sok esély van hogy megismétlődik?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és nem volt a családunkban genetikai rendellenesség sose. Bízok benne hogy valaki segít, jártas az ilyen témában, előre is köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 21. 13:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba ügyeletre nem tudsz elmenni? Legalább ránéznek, és te is megnyugszol picit. Remélem nincs semmi gond. (8-as válaszoló)
2021. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ügyeleten sz*rnak mindenre de szó szerint... Magán dokim már nem rendel este van. Főleg az itteni kórház, semmit nem ér ha az ember nem fizet, hiába van tb je az embernek, elég szomorú. Már csak holnap reggel tudok valamit intézni doki ügyben :( kórházba is csak akkor megyek ha valamit nem tudok magán úton elintézni és csak tb alapon. Bízom benne hogy nincs nagy baj, hiszen így is egész nap fekszek, ahogy elő lett írva, ezért nem értem. :(
2021. okt. 21. 19:06
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor mondják ilyenkor, hogy könnyebben elpattan egy hajszálér is. Hátha csak az, és nincs semmi baj. Nagyon sok minden miatt lehet terhesség alatt vérzés, próbálj ne a legrosszabbra gondolni. Tudom, ogy rettentő nehéz ilyenkor. Ha csak picit barna, az legalább még nem piros. (8-as válaszoló)
2021. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbálj megnyugodni, mert a stressztől is lehet. Holnap a biztonság kedvéért menj el orvoshoz és csekkoljátok, hogy minden rendben van-e. Utána pedig tényleg tessék megnyugodni, mert az idegeskedéssel magatok ellen dolgozol!!!
2021. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt kedves kérdező! Én több vetélésen vagyok túl, habár azok első trimeszterben voltak, elveszíteni babát később sokkal szörnyűbb lehet. Én biztatásként annyit írnék, hogy 11 hetesen friss, piros vérzésem volt. Azt hittem újból elmegy a baba. Hálistennek ő teljesen jól volt, egy kisebb hematoma okozta a vérzést. Azóta is barnázok, már lassan 15 hetes vagyok, de a hematoma egyre kisebb, a baba pedig jól van! Próbálj megnyugodni, vegyél be magnéziumot és ha van otthon rutascorbint vagy C-vitamint. Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2021. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
El olvastam egy kismama oldalon a fórumot, és ez lehet a leggyakoribb ok hogy elpattan egy hajszálér. De holnap mindenképp telefonálok dokimnak, hogy ez mitől lehet. Vagy lehet rosszul mozdultam, az elején pl attól volt. Hiszen egész nap fekszek, pihi, veszélyeztetett terhes vagyok. De mindent be tartok már az elejétől.
2021. okt. 21. 19:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok, hogy minden rendben legyen! Hátha megnyugtat az én esetem: kisfiammal a 15. héten véreztem, a kórházban nem találták az okát. Onnantól kb 30. hètig hol vér, hol barnás, hol csak rózsaszín, de valami folyamatosan volt. Idegörlő volt, de nem a méhből jött, valószínűsítették, hogy a méhszájsebem okozza. Rendben meg is született a kisfiam. Aztán jött 2 nem fejlődő terhesség, műtéti befejezéssel. Az lelkileg nagyon nehéz volt, de korántsem akkora fájdalom, mint a te eseted. A rossz az volt, hogy petefészek kimerülést állapítottak meg, féltem, hogy már nem fog sikerülni. Most mégis úton a második kisfiam, eddig teljesen problémamentes terhességgel, amiért nagyon hálás vagyok, a 29. hetet töltöm épp be. Fontos, hogy elhidd, tudd, minden rendben lesz, és mikor megszületik, gyógyír lesz a korábban történtekre.
2021. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz és minden rendbe jön. Sokat kell pihennem jó formán semmit nem csinálhatok csak fekvés. És szedni ami elő van írva, mert ma hívtam fel az orvosomat. Szeretném jövő héten azt hallani hogy minden rendben a babával, akkor sokkal jobban lennék, megnyugodnék. Bár az idei év se jó nekem mert idén édesapámat is elvesztettem a covid miatt, tavaly a fiunkat, apu után nem sokra férjem nagybátyját is :( fél év alatt 3 haláleset... Már sokszor úgy érzem nincs kiút, reménytelen. Most hogy össze jött a baba talán valami reménysugár, fény az alagút végén, ha Ő megszületik bearanyozza majd az életünket, ezért imádkozok. Ennyi rossz nem történhet meg velünk, az nem lehet... Sokszor érzem úgy hogy lelkileg halott vagyok, mintha nem lennék önmagam a történtek miatt. Ez a legrosszabb. Nagyon nehéz, de megpróbálom úgy felfogni hogy nem lehet baj.
2021. okt. 22. 10:19
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ennyi minden összejött nektek. Szívből kívánom, hogy most minden rendben legyen. (8-as válaszoló)
2021. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. okt. 22. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!