Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tartott a sűrű vizelési...

Meddig tartott a sűrű vizelési inger mikor megtudtad, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Már ha volt ilyen. Nekem 2 hétig tartott kb utána pár napja el is múlt. Nincs már semmi tünetem csak puffadás meg kis mellfájás (az is sokkal jobban fájt) de a sűrű pisiléssel kezd elmúlni ez is. Hányinger nem volt eddig, úgy érzem egyébként mintha nem is lennék terhes

2021. okt. 21. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte végig megvolt. Az elején a hormonális változások miatt, utána pedig ahogy nőtt a baba, úgy nyomta egyre jobban. Kb. a 10-18. hét között volt tűrhető.
2021. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülésig.
2021. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh remélem nincs baj velem
2021. okt. 21. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 30. hétig tartott, de inkább csak éjszaka volt sűrű az az inger.

Most a 34. héten vagyok, de várom hogy majd visszajön, ahogy a baba rákészül a születésre.

2021. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig
2021. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy is sűrűn pisilős vagyok. Most 9+2 vagyok, gyakorlatilag az 5. hét óta állandóan pisilnem kell (de nem mindig tudok annyit, amennyit én gondoltam hogy tudnék).

Egyébként az elején eszméletlenül puffadtam, az mostmár megszűnni látszik. Talán már akkora pattanásaim sem jönnek ki minden áldott nap, mint egy héttel ezelőttig. És ami a legjobb, hogy nem szurkál a hasam végre! Nekem ez annyira ijesztő volt, olyan mértékben beszúrt/görcsölt olykor, hogy azt hittem baj van. Mostmár csak kicsit görcsölget, de ez pihenéssel enyhül.

2021. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mai napig van, de van hogy nekem is epp hogy csak alig jön valami, aztán székrekedés, majd most e hete gyomorfájdalom gyötör..


10+4 hetes vagyok

Mindenkinek ki tartást és könnyű szülést! 😊

2021. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmúlt már egyszer a 9. Hét környékén, pár napja tért vissza, ma vagyok kerek 14 hetes de a 10 percre lévő varoskozpontba sem jutok el j ne kéne már pisilnem😂 és én a terhessegem kezdete óta puffadok😔
2021. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kellett gyakrabban pisilnem, viszont hánytam végig.
2021. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!