Mit tegyek valaki?

Figyelt kérdés

11ik hetes vagyok.

Pár napja szúrodik a mellkasomba, inkább jobb oldalt. Vérnyomásom jo, mérem itthol. Folyamatosan szédülök, a védőnő el küldött laborra, terheléses cukorra 9 hetesen, de azota sem tájékoztatott az eredményről mondván hogy még nem kérte le.. A gyomor szájam fáj, hányni nem tudok csak öklendezem. Erre valaki valami tipp?? (cola, b6, magneb6) mar szinte mindent probáltam..

Es mostanában enyhén fáj a hasam alja mintha jönne megfele..de furcsa mod csak le fekvéskor.. Nem vacsorazom zsiros, fuszeres, nehéz ételt.. Szinte undorodom mindentől.. Valaki volt hasonlo képp?

Forduljak orvoshoz, vagy ki fognak kacagni??



2021. okt. 22. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Bal oldalt bocsánat***
2021. okt. 22. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mellkasod a gyomorsavtól fáj, a többi tünet is stimmel.


A leleteidet te is le tudod kérni ha van ügyfélkapud, ha nincs akkor csinaltass mert később is baromi jól fog jönni, hogy nem a védőnő-orvos stbre kell várni, te magad meg tudsz nézni mindent.


A gyomorproblémáidra kérd ki orvos véleményét, nekem renniet javasolt, de őszintén szólva sztem csak az idő segített, olyan 14 hetesen múlt el teljesen, de azóta is fűszer és zsírmentes diétán vagyok, illetve se cukrot se tejterméket nem eszem, mert ezektől is fájt a gyomrom.


Folyadékot igyál, az hogy nem eszel vagy nincs étvágyad még ők, de figyelj hogy ne száradj ki, tiszta vizet ha lehet.

2021. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs ügyfél kapum de mindenképp fogok csináltatni köszönöm szépen a válaszod 😊
2021. okt. 22. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mellkasod bármitől fájhat, akár a gyomrodtól, de lehet mozgásszervi probléma, valamint pszichés eredetű is.

A gyomrodra keress valamit, a hasad aljában 99%-ig biztos vagyok, hogy pszichés, az aggodalom miatt.

2021. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet valoban tul aggodom a dolgokat, többet képzelek bele ami.. Koszonom szepen 4#es
2021. okt. 23. 07:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Sav nekem ugyan ez volt... Salvuz víz, Renni.. Kitartás😉
2021. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!