Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ferjem nem érti meg hogy a...

A ferjem nem érti meg hogy a rosszulleteim miatt undorodom a hustol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamat kötözködik velem hogy nem eszek normalisan, nem adok a babanak eleg tapanyagot. Egész nap hányok, hanyingerem van, csak nagyon kevés etel marad meg bennem. Egyik nap már egy kis csipszet es csokit vettem hogy legyen bennem egy kis energia mert minden mást kihanytam de ezért is lecseszeztt hogy ne ilyen szarokat egyek. Nem joszantambol eszek ilyet
2021. okt. 23. 06:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom milyen választ szeretnél.

Ezzel nem tudsz mit tenni. Te hánysz, ő meg annyira kretén h nem érti meg hánysz.

Evés után elküldeném őt h hánytassa meg magát, ha szerinte ez olyan kellemes, h te élvezetből csinálod

2021. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom sem értette, azt mondja az ő családjábol senkinek nem volt terhesség alatt ilyen panasza.

Én nem hánytam, viszont mai napig nem tudok hust enni.

Mult hetvegen, elé raktam azt a kaját, amit aleg jobban után, még a szagát is... Mondtam jo étvágyat szívem

Na azota meg érti 😂😂😂

2021. okt. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Keress orvosi véleményt, szakcikket arról, hogy milyen a terhességi rosszullét, illetve hogy ennek ellenére is/ennek ellenére hogyan lehet megadni a babának minden tápanyagot.

Másik opció, hogy hívd be, amikor hánysz vagy épp szenvedsz a mosdó felett. Hátha akkor könnyebben megérti.

2021. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Grat hogy ilyen megértő pasinak szülsz gyereket. Kb erre a hozzáállásra számíts a továbbiakban is.
2021. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát egyrészt, ha ennyire korlátolt, hogy azt hiszi, hogy a megevett húsból közvetlenül jut a babának, akkor már itt nagy a baj.

Másrészt magyarázkodna neki a tököm, szólnék neki, hogy állítson magán, törődjön a saját dolgával, ha ennyire képtelen átérezni más nyomorát.

Sok sikert majd a gyerek neveléséhez vele.

2021. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Már teljesen bűntudatom van. A sok hanyastol akkor nem lesz baja a babanak? Mindig azt mondja hogy hust meg zoldseget egyek, de azba savam nem szivja fel...
2021. okt. 23. 08:20
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Azt edd ami benned marad es jol esik

A ferjedet meg uvoltsd le h ertsen a szobol h bakker de kijon beloled es a szaga is irrital.


Vagy nemes egyszeruseggel hanyd le a pasasod hatha akkor felfogja

2021. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem, a babának nem lesz baja, leszívja az összes tápanyagod amit elraktározott a szervezeted, viszont neked pl romolhatnak a fogaid emiatt. Szedj terhesvitamint hogy pótold amit elszipolyoz, és egyél olyat ami lentmarad
2021. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

A baba mindent elszív, amire szüksége van. Akár a te károdra is. A terhesség korai szakaszában még minimális a plusz tápanyag igény, nem kell kettő helyett enni, ez baromság. A férjed meg jó nagy tapló. Csesztetés helyett mondjuk támogathatna is, és vehetne olyan dolgot, amit meg tudsz enni.

Én pl napokig csak sült krumplit bírtam enni. A férjem meg lelkesen bevásárolt, és sütött nekem, hogy ezzel is segítsen.

2021. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Férjeddel beszéljél meg a fejével,olvastas vele cikket.nem jo a hozzá állása
2021. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!