Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájdalmon nektek segített...

Derékfájdalmon nektek segített valami?

Figyelt kérdés

Köze lehet ahhoz is,hogy mindenhogy kényelmetlen.Lassan 5-6 hete,hogy mozog a baba és sehogy nem tudok kényelmesen feküdni.Hanyatt is motoszkál,oldalt fekve is bökdösődik,hason (vagyis hát..ha ezt lehet még annak nevezni) szintén dübörög szinte egész este.Úgyhogy ha találok is valamilyen kényelmes alváspózt nagy nehezen (többnyire oldalt fekve) akkor szerintem mozdulatlanul fekszem egész este.(kivéve,ha 50.alkalommal is a húgyhólyagom körül ficánkol és rohangálok ki a mosdóba,de az se kevésbé fárasztó.)


Aztán ahogy kelek,jön a derékfájás..

Egy kicsit azthiszem medencébe (?) is kisugárzik,van erre valami kenőcs ami esetleg enyhít rajta? Vagy ti hogy tudtok aludni? 🤕


(21.hét)



2021. okt. 23. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm a kineziotape-re esküdött.
2021. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhestorna minden nap, és egy párnát tegyél éjszakára a két térded közé.
2021. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a tape segített. És a mozgás. Ha napokig csak feküdtem, akkor jelentkeztek olyan fájdalmaim, amitől nem tudtam aludni.
2021. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem segített semmi. Én két csigolya közt éreztem fájdalmat, illetve onnan sugárzott ki. A doki azt mondta, ha megszülök, akkor tudjuk kivizsgáltatni. De szülés után elmúlt.

Ha az izmok környékén fáj, akkor tornával tudsz javítani a dolgon, sokat segíthet. Fájdalomcsillapítós krémeket meg el kell olvasni, hogy lehet-e, de szerintem nem nagyon van olyan, amit lehet terhesség alatt. Lóbalzsam és társai kilőve, mert vérbőséget okozhat.

2021. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a tape segített
2021. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!