Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Boltban kapható aloe vera...

Boltban kapható aloe vera darabos üdítő italt lehet inni első trimeszterben?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
miért ne lehetne?
2021. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt írjak sok helyen h az aloé Vera vételest okozhat
2021. okt. 28. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
amennyi aloe vera azokban az üdítőkben van, attól semmi bajod nem lesz, és gondolom nem ipari mennyiségben akarod inni
2021. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát 300 ml de elég sok darab van benne
2021. okt. 28. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
úgy látom, meg vagy győződve róla, hogy veszélyes, akkor NE IDD, ilyen egyszerű
2021. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De szinte semmi sem esik jól csak ez :(
2021. okt. 28. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Lehet.

Ami nem ajánlott az a nyers, a csípős a hőkezeletlen, a tengeri halfélék es az alkohol. Ha kihagytam valamit, pótoljátok, de amit te szeretnél fogyasztani, az nincs a tiltólistán.

2021. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Elég sok darab van benne, de nem ipari mennyiségű. Nyugodtan ihatod. Ne fogyassz főleg semmi nyerset, meg amiket felsoroltak előttem, bár én alkalmanként ettem csípős kaját, és jól vagyunk. Ilyenkor különösen fontos, hogy bármi, amit kívánsz és bent marad, fogyaszd el. Később nagy eséllyel jobban leszel, akkor majd jobban odafigyelsz a táplálkozásra.
2021. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont par napja ittam, eszembe se jutott h vetelest okozna 😅 9 hetes terhes vagyok egyebkent. En csiposet is siman eszek, nagyon szeretem. Gondoljatok bele indiaban, kinaban, szerintetek miket esznek? Tele van minden tolva naluk csipossel, fuszerekkel, megis szuletnek gyerekek.

Ugy vagyok vele egyedul a nyers dolgoktol tartozkodok, ami jolesik ezen kivul azt megeszem 😊

2021. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!