Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázhattam? Szúró érzés a...

Felfázhattam? Szúró érzés a húgycsőbe és diszkomfort érzés.

Figyelt kérdés
Gyakori vizelési ingert megállapítani nem tudom mert nekem mindig gyakrabban kell mint másnak. Ennyit mondok az orvosnak szerintetek antibiotikumot ír majd fel?
2021. okt. 29. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mezei zsurló teát próbáld meg. Nekem bevált.
2021. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kísérleteznék, inkább menj potyára dokihoz, minthogy kapj egy felszálló fertőzést. A felfázással nagyon kell vigyázni alapból is, nemhogy terhesen! Addig is igyál rengeteg folyadékot, ha nem tiltja az állapotot, vegyél kamillás ülőfürdőt! Jobbulást!
2021. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát csak telefonon tudunk beszelni majd vissza fog hívni nem tudok bemenni hozza. És neki is ennyit tudok mondani mint amit leírtam. Ebből ő feltud állítani normálisan diagnózist?
2021. okt. 29. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen gondom volt, megnézte a vizeletemet, többször kellett antibiotikum rá. Hozzáteszem akkor nem voltam terhes és Covid sem volt, úgyhogy nem tudom, mi a protokoll. :/
2021. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!