Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Monural terhesség alatt?Valaki...

Monural terhesség alatt?Valaki szedett mar?

Figyelt kérdés

Volt valaki akinek monuralt kelett szednie terhesseg alatt?

A vizeletemben sok volt az fvs a hazi orvos monuralt irt fel 2x adagot.De ha ebbol 1x adag eleg akkor mert 2x kell bevennem ugy,hogy egy magas fvs-ből honnan tudja mi a bajom?Nem biralom az orvosokat csak felek bevenni.Nem lesz baja a babanak tole?



2021. okt. 29. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kellett, egy adagot. Nem okozott semmi problémát. Én teljesen megbízok az orvosomban, tudom hogy nem írna fel olyat ami veszélyeztetné bármelyikünk egészségét. :)

A gyulladás a szervezetedben veszélyesebb, mint a gyógyszer.

2021. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy adaggal nem is lenne bajom de a masodikon vaccilalok,hogy be vegyem e.Hozza teszem azt,hogy ezt nem a sajat hazi orvosom irta fel hanem egy helyettes.A nogyogyaszomnak is mondtam,hogy ezt felirtak azt mondta bevehetem de nem mondtam neki,hogy 2 adagot.Nem tudom,hogy jo ha mindkettot beveszem :(
2021. okt. 29. 15:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig magas volt a fehérje a vizeletembe, mondjuk fura módon amikor csak sima gyorsteszt volt nem mutatott problémát csak a kötelező laborokon. Ahányszor kiírta annyiszor vettem be. Tudja mit csinál.
2021. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor hívd vissza a nőgyógyászt, vagy akár a védőnő is tud segíteni. Ne érezd magad rosszul, mert nem tudsz valamit. Inkább kérdezz 100x és járj utána, minthogy emiatt stresszelj. :)
2021. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy amikor beszeltem a nogyogyaszommal lekezelo volt marmint nagyon ugy zajlott le a beszelgetes mintha felvallrol venne az egeszet ezert nem is tettem hozza a 2x adagot mert ugy ereztem barmit is mondok csak rabolint es ennyi.Remelem nem lesz baj,hogy 2adagot kell szedni mert nem hallottam meg ilyenrol.Remelem azert mas is szedte mar 2napig es nem lett baja.
2021. okt. 29. 15:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóban benne van, hogy indokolt esetben ajánlott 2adag beszedése 24óra eltéréssel. Gondolom a sok fvs miatt írt ki 2adagot. Legfeljebb kérdezd meg a háziorvost, hogy mit gondol.
2021. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A Monuralt ráadásul terhesen is lehet szedni. Ez is benne van a betegtájékoztatóba. Amúgy általában azért 2x mert így biztos hogy kitisztít mindent. Nekem volt olyan hogy már annyira eldurvult, hogy utána 1 hét antibiotikum. Ennél sokkal jobb, ha időben beveszed a 2 monuralt.
2021. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, felfázásra kaptam, semmi bajunk nem lett tőle (más kérdés, hogy egy-másfél hét múlva visszatértek a tünetek, és más gyógyszerre is szükség volt)
2021. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem tünete sincs a felfázásnak
2021. okt. 29. 17:04
 10/18 anonim ***** válasza:
De neked a magas fvs miatt írta fel, nem felfázásra. Nyugodtan vedd be, a babának nem lesz baja.
2021. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!