Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben melegvizes...

Első trimeszterben melegvizes zuhany?

Figyelt kérdés
Mindig is fázos tipus voltam és jól esik meleg vizben zuhanyozni de azt hallottam, hogy várandósan problémáim lehetnek ha meleg vizben zuhanyzom. Kb 10 percig tart mire lezuhamyzom es próbálom nem végig a hasamra folyatni a meleg vizet. Lehet bármi problémám hogy meleg vizben zuhanyzom?

2021. okt. 30. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Miért szerinted milyen vízben zuhanyoznak az emberek? Hidegben? Ha ennyin múlna,már kihalt volna az emberiség. Anyám!
2021. okt. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A forró víz nem ajánlott. A forró és a meleg víz nem ugyanaz. Csak megtudod állapítani a különbséget felnőtt nő létedre.
2021. okt. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan tusolhatsz, sőt fürödhetsz is melegvízben.
2021. okt. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Mind 3 terhességem alatt szinte végig fürödtem. Jó meleg vízbe. Jól esett kicsit lebegni, és nem érezni azt a plusz 12 kilót. Jól esett a hátamnak, meg úgy minden porcikámnak.

Egyikük se jött előbb vagy lett bármi baja.


Ráadásul vízben szültem. Na a szülésnél már volt különbség, ott már eszméletlenül forró vízben ültem. A szülésznő alig tudott belenyúlni. Akkor az esett jól, és segített enyhíteni a fájásokat.


Régen a hideg patakba fürdöttek a nők, és valahogy túl élték...

2021. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Én mindig a pokol tüzének vizében zuhanyozok, nem volt ez máshogy terhesen sem. 41+3-ra jött...
2021. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Csatlakozom az utolsóhoz, mindig exrtaforró vízben zuhanyzok, a terhesség alatt is jólesett.
2021. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
En végig fürödtem, amíg el nem ment a nyákdugó. Már csak nem olyan retkes a saját kádam, hogy bajom legyen. Plusz nem kell forrásban lévő vízben ülni, de amúgy…
2021. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!