Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kevés ez a növekedés?

Nem kevés ez a növekedés?

Figyelt kérdés
Lombik kezelésünk volt, ami úgy néz ki sikeres lett. Múlt héten voltam 7 hetes, akkor magánrendelésen az orvos 10,5mm embriót mért, ma vagyok 8 hetes és a központba ahol a lombikot csinálták 14,4mm embriót mért a doki. Nem kevés ez a növekedés?

2021. nov. 2. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia énis 8 hetesen voltam, akkor mértek 16mm. Szerintem korához képest nem kicsi bármikor be hozhatja 🌸
2021. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A doki nem mondta, hogy gond van? Akkor sanszos hogy ez így jó.


Amúgy meg van a neten táblázat, ami mutatja hány hetesen mi normális.

2021. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nekem 15 mm volt. Később kezdenek el roham tempoban nőni 😁
2021. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden gep mas, emiatt mashogy is merhetnek par milimetert. Ezen ne aggodj! Boldog babavarast!
2021. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) remélem minden rendben lesz.
2021. nov. 2. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj a méretekkel. Amúgy nem mindegy, hogy a betöltött 8. hét melyik napján mérik. Ilyenkor naponta nőnek kb 1 mm-t.
2021. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg 8+0 vagyok ma.
2021. nov. 2. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Napi 1 mm-t kéne nőnie és a hcg-nek 2 naponta duplázódnia.

Nem akarlak megijeszteni, de nekem is lassabban nőtt, és aztán 10 hetesen le is állt a szíve. Engem is ezzel nyugtattak, hogy könnyű elmérni stb, meg hohy minden baba másképp fejlődik, de sajnos esetemben nem erről volt szó. Remélem, nálad igen és minden rendben 😊

2021. nov. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálam elmérték 🙂 vagy a központban nem jó az uh gép. Másnap voltam a magánorvosomnál aki 17,8 mm embriót mért 🙂 kétlem, hogy 1 nap alatt nőtt volna majdnem 4 mm. A 9 hetes uh-n pedig 25,3mm volt, ami szintén megfelel annak a kornak. Kedden megyek legközelebb, bízok benne, hogy továbbra is minden rendben lesz.
2021. nov. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!