Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély, hogy meg mondják a...

Van esély, hogy meg mondják a baba nemét?

Figyelt kérdés

Holnap megyek genetikai uh-ra.

És már annyira kiváncsi vagyok 🥺❤️

Van már 3 gyönyörű szép fiam, és szeretnék már 1 kislány is 🥰

Ez a terhességem teljesen más mint velük volt.

Persze az sem gond, ha kisfiú, hamarabb gondolkodtam fiu névben mint lányban😅, egészséges legyen 🙏

De anno még nem mondták meg ilyen hamar, viszont elég sokat olvasom, hogy már első genetikain tudták a baba nemét.



2021. nov. 3. 15:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves #1-es 😅
2021. nov. 3. 16:03
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Vagy szerencséd van és látszik a neme, vagy még nem.
2021. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Nekem egyszer se akarták még csak megnézni se,pedig magánba mentem. 16 hetesen 4d-n mondták meg,látszott is :)
2021. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem megmondtak hogy 80% lány. Fiam lesz. 😂
2021. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Jobban meg tudják tippelni, ha fiú. Úgyhogy ha azt mondják talán lány, még ne éld bele magad. Én a Prena tesztből tudtam, hogy mi lesz, így meg sem kérdeztem a 12 hetes vizsgálaton, hogy mit látnak. A 20. héten azért megkérdeztem, de csak, hogy biztos legyek benne, hogy egyezik a Prena eredményével 😁
2021. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért pontozták le a 2est. Én a héten voltam az első genetikain. Nem volt szerencsém. Végig úgy zárta, keresztezte a lábait, hogy ne látszon.
2021. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a 12 hetes uh-n megmondták hogy 70-80% hogy fiú. Aztán a prena 100%-ra. Szerintem egy jó géppel egy magán klinikán vagy egy maganrendelőben fogják addig nézegetni hogy tudjanak valamit tippelni, de államiban szerintem vagy látja és ha jofej mondja de keresgélni nem fogja.
2021. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél csak 26 hetesen 4d uh-n tudták megmondani a nemét. Másodiknál már 12 hetesen biztosra mondta az orvos. Igaza lett. Szóval van rá esély.
2021. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a prenából tudtam meg. A genetikain kérdezték, hogy szeretném-e tudni, mondtam hogy persze. Keresgélt, de sajnos nem mutatta meg magát a babánk annyira, hogy ne 50-50 legyen a válasz. :D
2021. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozgat, de az 1es válasz isnel tünt 🤷‍♀️

Köszönöm szépen mindenkinek a választ 😊

2021. nov. 3. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!