Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koronavírus első trimeszterben?

Koronavírus első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Pozitív lettem és nagyon félek, hogy újra elveszítem a babánkat. Év elején volt egy missed ab-om.

Csak hőemelkedésem és kis náthám van.

Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?


2021. nov. 4. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6. héten lettem az, ahogy elmentem a nőgyógyászatra... teljesen egészséges kislányom van.
2021. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb a 7-dik héten lettem pozitív (most 11 hetes vagyok, múlt héten voltam uh-n, eddig minden rendben volt), tudom mit érzel, nekem májusban volt missed ab-om. Nyugodj meg, a vírus nem fog ártani a magzatnak, viszont ha a 2 hetet végig stresszeled az igen. Pihenj sokat, igyál sok teát. Így vészeltem át én is, paracetamol megengedett az orvosom szerint (mondjuk 1-et vettem be végig mikor nagyon rosszul voltam már) C,D vitamin, magnézium, 3-4 nap és helyrejössz.


Kitartást!

2021. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!