Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes ultrahangon lehetsè...

A 12 hetes ultrahangon lehetsèges ( akár magán szonográfus àltal vègzett uh-n)hogy elnèztèk a baba nemèt? Csak mert nekem kisfiút láttak , viszont többször azt álmodtam hogy lányom születik ès nagyon ez volt a megèrzèsem. Csak olyan furcsa ...

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Elnézhetik, de biztosabb diagnosztikai módszer az UH mint az álom...

21. század...

2021. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen még simán elnézhetik. Nekem anno egy nagyon régi motoros öreg főorvos nézte és ő mondta,hogy 12 hetesen még nem mondja a nemét mert nem biztos. Majd a 18 hetesen tuti volt. Én fiút éreztem,az is lett.
2021. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elnézhetik. Ezért gyakran mondják is, hogy ne kezdj bevásárolni ez alapján. Ismerősi körben volt, aki emiatt rózsaszínre festette azonnal a szobát, és cuki lányos babaruhákat szerzett be kizárólag. Egy hónappal később kb meg kiderült, hogy mégiscsak fiú lesz.
2021. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős terhességnél még csak tippelnek, mivel nincs teljesen kifejlődve a nemi szerv és nagyon haonló a fiú és a lány is. Tehát igen, lehetséges, hogy tévednek. Másrészt viszont álmokra meg megérzésekre semennyire sem hagyatkoznék..
2021. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az álomra hagyatkozok , az első fiamat sima kórházi uh-megmondták , bejött😁 ,most egy tapasztalt szonogràfusnál voltam ès elèg biztosra mondta hogy kisfiú
2021. nov. 5. 10:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg pláne nem értem, miért írtad ki a kérdést.

Azt mondod, biztosra mondta, és nem az álomra hagyatkozol. Akkor hol itt a kérdés, kétség?!

A tudatalattiról hallottál már? Szerintem az játszik veled.

2021. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Elnézhetik még ilyenkor, ismerősömnek a 12 hetes vizsgálaton fiút mondtak, majd a következőn lányt, lány lett. Mondjuk neki mondtak, hogy csak tipp a fiú.

Én nagyon várom már a genetikai vizsgálatot, fiút szeretnék, valamiért úgy érzem én is mint te, hogy mégis lány lesz 🤣

2021. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valamièrt tènyleg a tudatomban làny van , nemsokára kiderül , genetikai vizsgálatból ,de az mèg kb 1 hèt .egyszerűen csak nem tudom elhinni hogy fiú ,nagyon nem azt èrzem...
2021. nov. 5. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
A biztos csak is az amikor megszületim..
2021. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Termèszetesen ugyanúgy örülök a kisfiúnak is,közhely ,de tènyleg csak az szàmít hogy nem legyen semmi baja🙏
2021. nov. 5. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!