Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+6 naposan 2,2-es tarkóredőt...

12+6 naposan 2,2-es tarkóredőt mértek valakinek?

Figyelt kérdés
Menzesz szerint 12+6, uh szerint 13+4 naposan 2,2 mm lett a tarkóredő mérete. Orrcsont ábrázolódik, combcsontja ideális hosszúságú, semmi szervi eltérést nem találtak. Kell aggódni? Voltak valakinek hasonló értékei? Egészséges volt a magzat? (A kombinált tesztben nem hiszünk, az semmi konkrétat nem mond, csak kockázatot becsül, amniot meg feleslegesen nem csináltatnánk)

2021. nov. 7. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13+2 volt 2.5 mm és semmi baj, bár én csinaltattam prena tesztet is.
2021. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
13+1 naposan 2.1 volt a lányomnak, a fiamnak 12+pár naposan (régen volt, már pontosan nem emlékszem) szintén annyi. Mindketten teljesen egészségesek. A lányomnál az Istenhegyin voltunk, azt mondták tökéletes eredmény. Mondjuk nála a korom miatt Panoráma tesztet is csináltattunk, de ennek semmi köze nem volt a tarkóredőhöz, már előtte leverték a vért.
2021. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy 12+6 hetesen voltam, 13+4 ultrahang szerint ( ami 100% h nem annyi). A takaróredő 2,2mm

Nem mondták, hogy bármi baj lenne, csak ,hogy kicsúsztam az időből ami a kombinált tesztet illeti, amit így utólag nem is bánok.

2021. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Takaróredőnél van alsó határ is? Az rendben, hogy 3mm a felső. Köszi
2021. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem 13. héten 1,7 mm volt. A felesleges izgalmakat megelőzendő a genetikai UH előtt Prena tesztet csináltattunk. Pontosan tudtam, hogy egy ultrahangtól nem leszek nyugodt :)
2021. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van, hogy 3 (vagy 3,5) alatt jó? Vagy pontosan mi miatt aggódsz?
2021. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát jó lett volna a kombinált ha nem csináltattok prenát vagy hasonlót. Sajnos a nipt tesztek marketingje ezt érte el, hogy meg sem csináltatják a kombináltat, mert nem megbízható. Ja csak 95%, az uh 70%-val szemben. A 2,2 nem vészes, jó hormonokkal nagy valószínűség szerint semmi gond. Így nekem nem lenne elég. Így is arra van a sokkal nagyobb esély, hogy minden rendben van, de nekem kéne még valami bizonyosság. Ajánlom a prenát. Ha arra nincs keret te döntöd el, hogy vállalod az amnio kockázatát, hogy megnyugodj.
2021. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a down babámnak 1.6 volt és orrcsont is volt, engem az uh biztos nem nyugtatana meg.

De ha minden más ok akkor no para

2021. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aki csináltatott prena tesztet, azok melyiket csináltatták? Az alapot vagy a többit?
2021. nov. 7. 11:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Prena plust, 4-es voltam.
2021. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!