Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami házi praktika egész...

Valami házi praktika egész napos hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Csajok segítsetek, próbáltam a gyömbért, reggel ébredés utáni kekszet, minden, mégis baromi hányinger kínoz, egész nap, hányni viszont egyszer sem hánytam, de mégis annyira rosszul vagyok. Mit tudnék tenni, hogy kicsit elviselhetőbb legyen? 12 órában dolgozok de így nem sokáig fogom bírni :/

2021. nov. 8. 09:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, pontosan ugyanígy vagyokc ahogy te! :D

Üres gyomorral, reggel a legrosszabb…de aztán az, hogy magamba erőltessek bármit, szintén borzalmas…eszem valamit, amit épp le tudok gyűrni és megint émelygek. Nekem a mandula bevált, ha azt ropogtatom. Emellett a leveseket kívánom nagyon, úgyhogy kb. azon élek. :D

Főzés közben is rosszul vagyok, az eddig finomnak érzett illatoktól felfordul a gyomrom.

2021. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!