Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek gond lehet hogy...

Szerintetek gond lehet hogy ilyen színű a vizeletem mint a lenti linken? (Sötét narancssárga) Kb egy hete erzem azt hogy szúr a húgyhólyagom a köldökömig és olyan mintha vizelési inger lenne de nem jön semmi Fertőzés lehet vagy normális? 27hkm

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 9. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyomhatja a baba a hólyagot.

Próbálj többet inni és valószínű világosabb színű lesz. Védőnő mikor nézett vizeletet legutóbb? Ott kiderülhet ha van probléma.

2021. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kepen levo vizelet siman csak koncentralt. Keves folyadek = sotet pisi, sok folyadek = vilagos pisi.
2021. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedsz valami új vitamint vagy bármit? Nekem a femibion után is mindig más színű pl, mint amúgy
2021. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg sokkal többet inni. Legalább napi 3-4 l folyadékot.

Védőnőhöz mikor kell menned? Ő tudna vizeletet nézni, vagy esetleg a háziorvos. Talán érdemes lenne mégis megnézni, mivel azt írod szúr a hólyag környéke, és vizelési ingered van. Ez lehet egy kis fertőzés is!

2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vitaminoktól ilyen, normális.
2021. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólókkal egyetértve annyit tennék hozzá, hogy te is tudsz venni ilyen vizelet tesztcsíkot (pl cybow), és ilyenkor tudsz csinálni, én terhesség alatt kb 2 hetente csináltam egyet :)
2021. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# Hol vetted a tesztet és melyik típusút?


Igyál többet, sok folyadéktól már gyakorlatilag pár órán belül változnia kell. Ha így lesz, akkor valószínű csak a folyadékhiány a ludas. :) Ha nem változik, akkor érdemes szólni háziorvosnak esetleg, nehogy fertőzés legyen.

2021. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neten rendeltem, a cybow 11 típusút, 100 db van benn, pár ezer Ft volt, és pofonegyszerű elvegezni, leolvasni :)
2021. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!