Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok, egy...

34 hetes kismama vagyok, egy fura tünetem van, zsibbad a bőr a hasamon a mellem alatt, néha elég kellemetlen. Más is van így ezzel?🤔

Figyelt kérdés

Lehet valamit tenni, hogy ez enyhüljön?

Más idegesítő tünetem nincs, ez viszont elég érdekes és nem nagyon hallottam, hogy más is panaszkodna erre.

Szép estét nektek!🙂



2021. nov. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a merevítős melltartó okozta nekem. Miután erre rájöttem váltottam kényelmesebb változatra és elmúlt.
2021. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi érzésem van. Pár hete, a bal bordámnál éreztem mozogni a babát, és mintha becsípődött volna ott a bőröm, azóta zsibbad az a terület. Furcsa :D
2021. nov. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zsibbadt, majdhogynem nem is éreztem, hogyha ott hozzáértem. A védőnő azt mondta normális, egyéb panaszom nem volt, úgyhogy annyiba is hagytam . Azóta 5 hetes a babám és a zsibbadás is elmúlt
2021. nov. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a harmadik terhességem, nekem is hasonló a problémám. Ahogy elkezd nőni a hasam, jön a zsibbadás a jobb mellem alatt. Még nem jöttem rá, mitől van. Akkor is, ha nincs rajtam melltartó. Álltalában ülő helyzetben érzem.
2021. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!