Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esti hanyas terhesen. Mas is...

Esti hanyas terhesen. Mas is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 6+0 hetes terhes. Orvos csak jovoheten fog latni akkorra kaptam idopontot. Eddig nemigazan voltak tuneteim de tegnap este nagyon rosszul lettem, fejfajas, emelyges majd hanytam is. Ez most akkor a terhesseg miatt van? Mindig csak reggeli rosszulletekrol hallok es elbizonytalanit. Ma jobban vagyok, azert az emelyges megmaradt de nem ugy mintha etelmergezest kaptam volna. Veletek is volt ilyen esti rosszullet reggeli helyett?

#Esti rosszullet
2021. nov. 13. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli rosszullét egésznapos... És bármikor lehet hányni. De simán lehet valami vírusfertőzésed is.
2021. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel sosem voltam rosszul. Csak késő délután meg estére,a fogmosásnál már rendszeresen majdnem hánytam. De nem volt vészes és el is múlt hamar,pár hétig tartott.
2021. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nap bármelyik pontjában elő tud jönni a hányingerem. Néha reggel, néha este, néha egész nap. Ha pár napon belül elmúlik, akkor betegség, de én inkább a terhességre tippelnék. Nekem sokkal több ismerősöm volt egész nap vagy este rosszul, mint reggel, de lehet, hogy az a leggyakoribb. Mindenesetre nem csak reggel lehetsz rosszul.
2021. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Mindenkinél más, nem csak reggel szoktak rosszul lenni. Én egyik alkalommal éjjel hánytam. Kb hajnali 2 körül megébredtem. Éreztem, hogy émelygek, hírtelen erős hányinher tört rám, és már futottam is ki. Sav meg valami epe szerű. De 99%-ban egész nap volt hányingerem. Reggel, délben este. Olyan 16-17. hét körül elmúlt.
2021. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszes hanyasom volt. Este 7tol masnap hajnal 5ig nonstop hanytam. Szo szerint. Aztan 1 nap szunet. Majd megint este 7... Igy ment 4 hetig.
2021. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Este hettol hanytam en is mind a ketszer,menetrendszeruen. Minden este kihanytam a vacsorat,elmult es masnap estig csak emelyegtem,de hanyni kizarolag 19 fele. Erdekes. 🤷
2021. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mindenkinek, akkor ugy nez ki nem vagyok egyedul ezzel. Olyan keveset lehet errol olvasni azert voltak ketsegeim.
2021. nov. 14. 10:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, első gyerekkel csak este hánytam. Most a másodikkal bármikor képes voltam rá 😄
2021. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!