Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondták biztosra a 13. Genetik...

Mondták biztosra a 13. Genetikai uhn hogy lány lesz és lány is lett?

Figyelt kérdés
A kérdést kicsit furán fogalmaztam elnézést kérek. Járt már valaki úgy hogy kislányt mondtak biztosra és kislány is lett? Nekem majdnem 100%rá mondta a vizsgáló. De mindenki azt mondja ez semmit sem jelent. Neki is mondták és fiú lett végül.
2021. nov. 18. 07:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztosra mondta h fiú. Mutatta is, egyértelmű volt.

Valóban fiú lett.


Olyan modern gépek vannak már, a 24.héten pl mutatta, hogy nagy haja van.


Fel se merült, hogy kételkedjek abban, hogy fiú lesz valóban.

2021. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál egyáltalán nem látta a doki (ez végig így volt) nem is mondott semmit. Nem tippelt. Elmondta h passz. Nem látja.

Az ikreknél látta h 1 fiú 1 lány. Így is lett

2021. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ha azt mondja hogy majdnem 100% hogy kislány akkor hihetek neki? Én is ezt érzem de annyian mesélik hogy van aki már bevásárolt rózsaszínt és a vége felé derült ki h fiu.
2021. nov. 18. 07:46
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a 12. héten, hogy 90% hogy lány.

Ezt a prena is megerősítette, illetve legutóbb a 18. heti genetikain is lánynak látták.

2021. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne valami olcsóbb vizsgálat mint a prena ami csak a nemet nézi. Van ilyen?
2021. nov. 18. 07:51
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire biztosra mondják valószínű, hogy lány de nagyon ne éld még bele magad! Azt szokták mondani, hogy a fiú biztosabb, mint a lány. Pár hét és tutira kiderül :)
2021. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én mondjuk vásárolni úgy igazán csak félidő után kezdtem el, addig meg ugye megint ott egy nagy UH, ahol már méginkább jól látszik minden.

Addig esetleg ha nagyon vásárolgatni akarsz, lehet olyasmit, ami unisex dolog, ruhákból semleges szinűeket.

2021. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha lánynaknnézik 12.hetes genetikán, abból még lehet fiú, de fiubol nem lehet kislány 😀 nekem nem mondtak semmit, ki kell várnom a 18. Hetes genetikát bizom benne hogy már meg fogják tudni mondani..
2021. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fiút 99%-ra de inkább 100 -ra mondták.

Fiú lett


Lánynál 19. Héten lett biztos, előtte semmit nem mutatott magából.


Majd a 18. Heti utàn tuti látják. Akkor érdemes jobban vásárolni

2021. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sima sztk uh-n a 2 nagylanyomat megtippeltek, hogy lány. ( talán 80% ) mondtak. Majd a 18 hetesen lett biztos.

Most várom a fiamat, öt nem tippeltek meg 12 hetesen, de 18 hetesen egyértelmű volt a kuki :) ( ezt azóta is megerősítették már 3x , 35 hetes vagyok )

2021. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!