Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki nem akar szülni...

Ha valaki nem akar szülni gyereket már az életkora miatt,meg környezetében lévő gyermekek neveletlenek,nem tudnak viselkedni akkor ez nem akar terhes lenni vélemény már soha nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő partner mellett szerintem megvaltozHAT a véleménye, de nem törvényszerű.
2021. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyén függő, lehet hogy változol de nem biztos.


Kitérnék azért arra, hogy csak azért mert a környezetedben élő gyerekek neveletlenek, vagy annak tűnnek, nem biztos hogy a tiéd is az lenne.

Sok gyerektelen pl azt látja, hogy Rozika hisztizik a boltban. A gyerekesek azonban sokszor látják, hogy Rozika biztosan a dackorszak kellős közepén van, a hiszti természetes része a fejlődésnek, és át is kell esni rajta mert így tanulja meg kezelni az érzéseit.


Míg egy gyerektelen vagy kicsi babás azt látja hogy neveletlen a kölyök a boltban, a gyerekes, vagy aki más utána olvasott meg tudja hogy nem neveletlenség feltétlenül amit lát.

2021. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon egyéni. Mindenki változik az élete során.

De úgy kezdted, hogy nem akar a kora miatt. Ebből én arra gondolnék, hogy már nem fog változni, mert már nem is nagyon lehetséges, hogy gyereke legyen.

2021. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Most látom hogy 40 éves kor van odaírva. Az már nem fog szülni.
2021. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Huszon évesen még várható, hogy az addig tehernek, zavarónak érzett gyereknevelés később az illető célja lesz, de 40 évesen már szerintem kár arra várni, hogy meggondolja magát. Rábeszélni nem lehet, megmagyarázni sem, de 40 felett, gyerekeket utálva már így marad.
2021. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ne is szüljön, szerintem, aki szerint - ráadásul 40 évesen - az ő gyereke is majd idegesítően neveletlen lenne és ezért nem akar... Ezek szerint az első konfliktusnál, amibe bele kellene állnia, inkább vissza akarná vinni reklamálva :)

Ha te egy új partner-jelölt vagy, akkor ne reménykedj abban, hogy változni fog.

2021. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat nyilván nem, ha az egyik oka az életkora. Fiatalabb már nem lesz
2021. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Mások rossz gyerekei miatt nem akar valaki gyereket?

Hát mennyi szr házasság van, akkor párkapcsolatot se akarsz?

Az autónk 2x ment tönkre a héten, akkor azt se vegyél és én ettem egyszer véletlenül penészes kenyeret is, azt se egyél!


Sőt, az egésznek semmi értelme!

2021. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem akar szülni gyereket már az életkora miatt"

Hát, ebben az esetben már nem nagyon fog változni.

2021. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8#

Elég rosszak a példáid, mert mindegyiket meg lehet változtatni.

A bevállalt gyerek meg nyakán marad.

OFF: Amikor nem kényszerültem a munkám miatt kocsit tartani, nem tartottam, éppen az általad említettek miatt. És ha úgy változik az életem, megint biciklis/gyalogos leszek. Okos ember más kárán tanul.

2021. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!