Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 12. heti kombinált...

Ma voltam 12. heti kombinált genetikai Uh-n, szerintetek ezek normális mért adatok?

Figyelt kérdés

Istenhegyi klinikán voltam, azt mondták minden rendben, alacsony kockázati besorolást kaptam. Mégis aggódok, olyan volt, mintha nem akarna rossz hírt mondani az orvos…

A mért adatok:


CRL: 62,0 mm

HC: 79,5 mm (itt azt olvastam, hogy ez már soknak számít…)

OFD: 27,3 mm

BPD: 23,2 mm

FL: 8,0 mm

TAD: 19,1 mm

Orrcsont látható.

Nyaki redő: 2,4 mm

Szívműködés: 160/ perc

Súlybecslés: 60g


Azt mondta a doktorúr, hogy egy hetes késésben van a terhességem így 12 + 3 napos a pici…


Szerintetek ezek jó értékek? A nyaki redő nem nagy? Olvasom sok helyen, hogy 2 mm alatt jó csak.



2021. nov. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Most komolyan, aki ilyen kérdést feltesz, az mégis mit gondol?


Még le is írod, hogy A

2021. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Véletlen elküldtem.


Szóval még le is írod, hogy AZT MONDTÁK MINDEN RENDBEN.

Szerinted miért hazudna az orvos? Csak mert épp nincs kedve rossz hírt közölni? Ennyire nem lehetsz buta, már ne is haragudj.


Ha azt mondták minden rendben, AKKOR MINDEN RENDBEN.

Gyakorin pedig nem szülészorvosok meg genetikusok vannak, baromira nem értenek hozzá, azzal az orvossal ellentétben, aki vizsgált.

2021. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Már bocs, de szerinted az orvos jó kedvében van ott és azért nem mond rossz híreket, hogy ápolgassa a lelked?! Ez egyrészt szakmaiatlan, másrészt értelmetlen lenne, nem értem a kérdésedet, max a gyakori népe is ugyanúgy megguglizza az adatokat, mint te.

Agyam eldobom, hogy ennyi talpraesettséggel és ésszel emberek szaporodnak…

2021. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két és fél hete voltam az Istenhegyin 12+1 hetesen. A CRL 60,6 mm volt, az FL azt hiszem 7 mm körüli, a tarkóredő 1,5 mm. A többire nem emlékszem, de amint látod, a tiédhez hasonló adataim vannak és ha az orvos is azt mondta, akkor minden rendben van.
2021. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!