Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben járok és...

Első trimeszterben járok és mostanában sokat görcsöl/feszül a hasam. Emellé néha derék és comb fájdalom társul. Ezek így együtt normálisak a test változásai miatt?

Figyelt kérdés

Nem kibírhatatlan fájdalom, de jó lenne tudni melyik a normális görcs és melyik jelez bajt.. Honnan lehet tudni hogy orvoshoz kell fordulni?

(köszönöm a válaszokat ha esetleg valakinek van ebben tapasztalata)



2021. nov. 22. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Szalagok nőnek, alakul át a test, nő a méh, kell a hely és sokminden változik ott bent. Szedj több magnéziumot 🙂


Baj vérzéssel kezdődhet. Főleg,ha az menzesz szerű. Ha bármilyen vérzést tapasztalsz, akkor irány az orvos.

2021. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a görcsölés végig veled lesz. Volt, hogy sétálni sem bírtam elmenni...
2021. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hányadik hétben vagy? leső baba? Nagyon ilyesztő,de semmi komlikác nincs.Nő a méhed,nyulnak szalagjaid,tested készül ara ha baba nagyobb lesz akkor elbirjad.sok pihenés és magnézium
2021. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok es igen első baba, ezért is ijesztő mert sok olyasmit érzek amit eddig soha
2021. nov. 22. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ugyan ez van. Enis nagyon féltem, de nekem is azt mondta az orvos, hogy akkor van baj ha vérzés is társul.

Most vagy 9+1 napos de jelenleg szintén fajdogal a hasam. Nekem egyébként ennyi tünetem van. Neked van mas?

2021. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, igazából nekem is ennyi tünetem van ami kellemetlennek mondható :) de így az első trimeszter végére ez is egyre ritkább.

Boldog babavárást kívánok Neked! ☺️

2021. dec. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!