Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen nagyon sokat mozog...

25 hetesen nagyon sokat mozog a babám, szinte egész nap meg sem áll, ugye nem azt jelzi hogy valami nem jó neki?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mikor alszik mert szinte mindig érzem, főleg ha lefekszem vagy kaja után.

Másnak is volt hasonló?

Első baba így mindenen parázok természetesen 🙂



2021. nov. 24. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont azért bugizik mert nagyon jó neki odabenn.
2021. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem is hogy jól érzi magát a kismanó❤️
2021. nov. 24. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, (bár javítson ki valaki,ha tévedek,) álmukban is mocorognak, szóval biztos,hogy szundikál, és nincs fent egész álló nap. :)

(Egyébként irigyellek, én is az első babámat várom, de még nem érzem a mozgását, pedig olyan jó lenne 🥺 )

2021. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztosan hamarosan érezni fogod te is, csodás érzés egyébként😊
2021. nov. 24. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kaja után teljesen normális, hogy mocorog (sőt, pont azt szokták mondani, hogy utána kell figyelni, számolni a magzatmozgásokat, ha valaki ezt nézi), fekve pedig jobban érzed őt.

Az a jó, ha eleget ficánkol. :)

2021. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# igaza van. Kaját azért kell enni, vizsgálatok előtt,hogy avizsgálaton felébreszed és mozogjon. frontot érzi,vagy jol érzi magát,mert tudja,hogy az anyukája vigyázz rá
2021. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is rengeteget mocorgott, meg csuklott. Azóta megszületett és minden rendben vele. Jó babavárást🙂
2021. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb a védőnő azt mondta, nincs olyan, hogy túl sokat mozog a baba. Az jót jelent. Arra kell figyelni, mikor keveset mocorog, de magzatmozgást figyelni is csak a 30. héttől "érdemes". Gondtalan babavárást mindenkinek!
2021. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!