Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai ultrahangon...

12 hetes genetikai ultrahangon a neme mennyire szokott beválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az első gyermeket 20.-ik heti genetikan mondtak meg, hogy kislány. Az is lett :)

Most úton van a testvére, őszinte leszek nagyon fiút erzek. ma voltam genetikai ultrahangon, nagyon kedves doktornő volt, aki kérdezte a vizsgálat végén hogy kiváncsi vagyok e a nemére. Mondtam persze. Akkor mondta 70%ban hogy kisfiu. Megkérdeztem miből gondolja ezt doktornő? És akkor mondja, hogy látta a fütyijét. 😃

Az érdekelne igazából, hogy másnak is fiút mondtak 12 hetes genetikan és fiú is lett? Vagy esetleg a köldökzsinór lehetett az? A ferjem azt mondta, nem az első hogy ilyet lát, szerinte ha 70%ra ezt mondta, akkor tényleg kisfiu. Nagyon örülünk neki, igazából tényleg mindegy hogy mi, csak semmi baja ne legyen. Csak kíváncsiság vezérel, hogy másnál bevált e. (Anyukám szerint ilyenkor ha úgy fekszik simán látják, mert az öcsém is korán megmutatta magat)

És meg annyit hogy tipikus fiús tüneteim vannak, de tudom ez nem mérvadó. De a szivverese is lassabb, nem olyan gyors mint anno a kislányomnak.


2021. nov. 24. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ismerősnél volt ilyen. 12. héten mondtak egy nemet, nem 100%-ra,és ők be is vásároltak, festettek kisszobát stb. aszerint. Aztán huszonvalahanyadik héten kiderült, hogy mégsem. Megbánták, hogy nem uniszex cuccokat szereztek be.

De olyanról is tudok, akiknél bejött a 12. heti.

Nekem most 80%-ra lányt mondtak, plusz tanácsként, hogy azért ne rohanjak vásárolni 😄 ha minden jól megy, karácsony előtt kiderül a dolog.

2021. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem megmondták a 12 héten, hogy lány. Es az is lett 😁
2021. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha látszik a futyi akkor egészen tutira veheted hogy fiú 🙂
2021. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ugyanezt mondta a nőgyógyászom. 70% hogy fiú, én amúgy a pozitív teszt óta lányt éreztem. Szóval semmit nem vettem neki direkt. A 20.héten,a genetikain meg már lányt mondta. Azóta megszületett, kislány 🥰
2021. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
12.héten fiút mondtak. 16.héten lányt és az is maradt.
2021. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Huuu úgy látom elég vegyes vélemények vannak.

Hogy hogy ennyi mindenkinek fiút néznek, és utána kiderül hogy meg se hanem kislány ? 😊

2021. nov. 24. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem forditva volt, 80% mondták hogy kislány aztán prena megmondta hogy kisfiú amit azóta büszkén mutogatott is babamozin😂
2021. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetin a szonográfus 60%-ra fiút mondott. Még aznap megjött a Prena teszt eredménye és megerősítette, hogy fiú.
2021. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de jó :)

Én nem csinaltattam prena tesztet

A doktornő mutatta hogy miről beszel(fütyi) egy ilyen kis kiálló valami, de hat én ehhez nem értek. Csak akkor hogy hogy 70%ra mondja hogy fiú?

December közepén megyek a magam dokihoz, na hátha megmutatja akkor magat jobban 😸

2021. nov. 24. 16:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejött amit a 12. héten mondtak. Kislányt mondott kb 90%-ra az alapjàn, hogy a külső nemi szerv milyen szögben áll. Elvileg ilyenkor még nagyon nincs más különbség. Utána a prena igazolta is.

Egyébként a 20. Héten sem mondta 1000000% az orvos hogy lány, csak azt, hogy szerinte kislány.


3 másik barátnőmnek megmondták, hogy fiú a 12. Héten és azok is bejöttek.


De azért a szoba festéssel érdemes várni a 20. heti ultrahangig vagy ha csináltatsz, akkor a prena eredményig.

2021. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!